Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagalnatok ill mit...

Hogyan reagalnatok ill mit gondolnatok ha ilyen megjegyzeseket kapnatok egy baratotoktol?

Figyelt kérdés

Van egy jo sracbaratom, akivel elegge jol kijovunk. Jo ideje szingli o is, mint en is amugy. Egy ideje furcsa megjegyzeseket tesz mint pl. nagyon jol hangzik az o csaladneve az en keresztnevemmel, vagy kerdezem egy nap tole hogy nem nosul meg, nem akarna megnosulni...o erre ravagja hogy ferjhez akarok menni?

Szerintetek akarna valami tobbet?


2011. nov. 4. 08:25
 1/5 yuda ***** válasza:
100%

Két eset lehetséges: vagy akar valóban valamit, vagy csak szellemes akar lenni és visszadobja a labdát.

Tényleg ennyire nem látod élőben melyik az esélyesebb?

Ha te nem érzed, hogy látnánk mi, akik ott sem voltunk. . .

2011. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy esély van arra,hogy szeretné szorosabbra fűzni a kapcsolatotokat,mert azért ha egyáltalán nem lennél neki szimpi,akkor biztos nem tenne ilyen megjegyzéseket.Ha téged is érdekel a srác,akkor szerintem adj neki esélyt!:)
2011. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már ilyen Nem akarsz megnősülni?- Miért férjhez akarsz menni? szitut már elég sok fiúval eljátszottam, csak poénból mondta, erre ne adj


ha akarna valamit akkor biztos nem így jelezné neked

persze csak akkor ha érett felnőt férfiról van szó

mert ha még kis 20év körüli akkor a fene tudja mi jár a fejében

2011. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek teljesen általános utalások is lehetnek.Ha pedig gyakrabban a neten beszéltek(tehát nem telefonon és nem sms-ben),akkor pedig könnyű félreismerni.Nekem sok ismerősöm van,akinek msn-en kinyílik a csipája,amúgy meg egy kis visszahúzódó alak...
2011. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha akarna valamit, már rádnyomult volna, - és nem az esküvőre gondolok

(45 N)

2013. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!