Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Főállású anya akarok lenni, a...

Főállású anya akarok lenni, a férjem nem akarja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy gyerekem, úton a második baba. Nincs bajom a munkámmal, de szeretném az életem a gyerekeimnek szentelni. A férjem nem akarja, pedig keres annyit, hogy megéljünk. Szerinte hiányozna az a pénz és nem akarja, hogy eltunyuljak otthon. De nekem ez volt a vágyam mindig, hogy anya legyek, elláthassam a családomat. Mit tanácsoltok, hogy győzzem meg?
2011. máj. 6. 17:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
sehogy, ne akarj mástól függeni anyagilag!
2011. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
anyagilag nem függök, van saját lakás a nevemen, és nagy összegű örökségem. a munkám is bármikor tudnám folytatni, de nem úgy állok a házasságomhoz, hogy kell vészterv, ha befuccsol. :S
2011. máj. 6. 17:50
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum: vállalj részmunkaidős állást.
2011. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
2011. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
60%
Én meg Bill Gates akarok lenni!
2011. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ajánlj "próbaidőt" a férjednek: ha tényleg eltunyulsz és tényleg hiányzik a pénz, akkor visszamész dolgozni; de adjon 1-2 évet, hogy kipróbálhasd. Különben irigyellek...
2011. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
71%

Ha anyagilag nincs gond,akkor nem értem miért ehhez szükséged a férjed engedélyére.

Otthon maradsz és kész.

A kieső pénzt pótolod az örökségedből.

2011. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

És ha egy otthoni munkát találnál?


Amúgy is most otthon leszel egy darabig, hiszen úton a baba. Addig meg csak változik, nem?

2011. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
42%

Ha stabil vagy anyagilag a férjednek nincs köze ahhoz, hogy a gyerekeiddel légy. Nagyon hàlàsak lesznek a gyerekeid és te is magadnak. A férjednek ezt meg kellene értenie, hogy ha megtehetitek, akkor ne vàlasszon el ettõl a gondolattól.


Es megmagyaràznà, hogy miért tunyolnàl el??

2011. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
ahoz kell még 1 gyerek,nem?!
2011. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!