Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy férfi akinek már...

Tetszik egy férfi akinek már van gyereke. Érdemes komolyabban elgondolkoznom rajta?

Figyelt kérdés

31 éves pasiról van szó, és 4 éves a kisfia. A kisfiú édesanyjával a gyerek megszületése után 1 éven belül különmentek, és jelenleg nincs neki barátnője. (Az anyuka egyébként kb spermadonornak használta, mert már kezdett kifutni az időből és gyereket akart, szóval nem ő hagyta ott őket, hanem a nő dobta ki)


Az egyetlen dolog ami miatt furcsának érzem ezt, hogy én még fiatal vagyok ahhoz hogy egy olyan pasival legyek együtt akinek már van gyereke...Mit gondoltok?

21, lassan 22 éves vagyok.


2011. máj. 6. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
próbáld ki a pasast..ha nem tetszik benne valami dobod..kész..
2011. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
88%
én 23 voltam, mikor összejöttem a férjemmel, és neki is volt gyereke, ráadásul ő nevelte, mert az édesanyja elhagyta őket. Neked nem kell rögtön találkoznod a gyerekkel, próbáljátok meg, aztán majd akkor, ha tényleg működik a kapcsolat, "bemutatkozhattok" egymásnak a kicsivel. addig ne, mert az sem lenne jó, ha nagyon megszeretne, aztán mégse lesz az egészől semmi, csak felzaklatná, Téged is megviselne, ha a szívedhez nő az a kisgyerek, és nem láthatod többet.
2011. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasit vagy gyerekkel vállalod, vagy sehogy. Neked kell eldöntened, hogy elég érett vagy-e ahhoz, hogy elfogadd a párod gyermekét, és nem csak elfogadni kell, hanem szeretni is. Mert ha nem szereted, akkor a gyerek megérzi. Ráadásul lesznek olyan helyzetek, amikor a kisfiú fontosabb lesz mint te, és ezt neked meg kell majd értened.
2011. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes lenne tájékozódni a másik oldalról is. Valahogy leinformálnám a pasit, hogy nehogy legyen valami rejtett tulajdonsága, mellyel téged is tönkre tehet.


Ha szerencséd van, nem fogsz mellé.

2011. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldöntened, hogy elfogadod e a gyerekével együtt vagy nem. Ha nem, akkor ne is gondolkozz ezen. Nehogy olyan döntés elé állítsd valaha is, hogy te vagy a gyereke, és ha nem is állítod elé, nehogy ő ilyenen kelljen gondolkozzon.

Ha te még nem vagy érett arra, hogy gyereket is magadhoz közelítsd, nem vagy az a típus, akkor engedd ezt elmenni. Fiatal vagy még, találhatsz neked való párt. Ha ezt a kérdést így feltetted, már sem hozzád való az illető.

2011. máj. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól,hogy van egy gyereke,még nyugodtan járhatsz vele.

Most nehogy azt gondold,hogy a gyerek dolgai a te nyakadba fognak szakadni.Az az apa dolga.

Ha szereted a pasit,így kell elfogadni.

És ha a kisfiút is megszereted(és miért ne szeretnéd?),nem lesz semmi gond.

2011. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!