Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan Nő, aki szimplán...

Van itt olyan Nő, aki szimplán egy érettségivel sikeresnek érzi magát?

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne, hogy csak érettségije van, de nagyon jól él, esetleg családot is alapított már,és nagyon boldog?!
2011. máj. 7. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

nem egészen a kérdésre válaszolva..érettségim van,sajnos egy gyárban dolgozom 4 műszakban..de jó házasságom van 2 szép lányom..imádom őket..most még egyenlőre gyeden vagyok..hátha a férjem nem dolgozna ennyit,az én fizetésem édeskevés lenne a boldogságunkhoz..

ha megteheted tanulj még,sajnos mi nem álltunk úgy anyagilag,örülök hogy a szüleim az érettségiig tudtak támogatni,a főiskola már necces lett volna,nem is akartam erőltetni..

2011. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. máj. 7. 10:10
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem magamról írok, egy barátnőmről. Érettségije van! Már kamasz kora óta a vendéglátásban dolgozott. Imádja (mondjuk ezt soha nem fogom megérteni:)! 4 éve kibérelt egy kávézót, amit azóta sikeresen működtet, nagyon nagy forgalom van. Közben épített egy házat! Igaz, van rajta hitel, de csak a sajátja. A párjával már akkor jött össze, amikor kész volt. A hitelt továbbra is ő fizeti, ebből nem csinálnak problémát. Ház terén már gyerekkorában megmondta,hogy nem fog senkivel (max. a gyerekeivel) közösködni. Ha belegebed akkor is egyedül épít házat. Sikerült is. A párjával nagyon jól megvannak, közös lányuk 5 éves!

Nagyon becsülöm, hogy 31 évesen ezt önerőből sok munkával el tudta érni!

2011. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

bocs, picit OFF

ez emberfüggő. van, aki jól elboldogul érettségivel is, van, aki diplomával se.

nekem is van ismerősöm, akinek érettségije van, de ügyes volt és felépített egy vállalkozást alkalmazottakkal (azoknak van papírja, akik neki dolgoznak).

2011. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
rajtad mulik.
2011. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak érettségim van, ráadásul 17 évesen szültem, így halasztanom is kellett.

Ma egy olyan céget vezetünk a férjemmel, ahol 35 ember dolgozik, és már régen nincsenek anyagi gondjaink.


34/N

2011. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kereskedelmi érettségim van, egy élelmiszeráruházat vezetek, 24 alkalmazottal, havi fizetésem egy férfinek is becsületére válna. Időközben nagyon sokmindent megtanultam autodidakta módon, bár papírom nincs róla, de még nem is kérte senki. (Táplálkozástudomány, dekoratőr, számítógép kezelés - nem csak felhasználói szinten, és a cégem rengeteg képzésre küld, amit nem csak a szakmámban, hanem az életben is hasznosítani tudok) Egyáltalán nem érzem elveszett, vagy kisebbrendű embernek magam diploma híján. A környezemben élők szerint az intelligenciám átlagon felüli, a szervezőkészségemmel, és a problémamegoldó képességemmel rengeteg sikert arattam. 35/N
2011. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, manapság egy diploma nem sokat ér. Tudom, attól is függ, milyen diploma, de pl nekem érettségim van, boltban vagyok eladó, szeretem csinálni, és többet keresek mint a diplomás sógornőm, aki óvónő. De van pl egy kollegám, aki 2 diplomával rendelkezik, csak épp állást nem talál a szakmájában, ezért van ő is eladó státuszban egy boltban.


Egyébként férjem is csak érettségivel rendelkezik, van 2 gyerekünk, lakás, kocsi és szépen élünk.........

2011. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem két diplomám van (az egyik jogi), egész életemben tanultam, szeretek is tanulni, de az egyetemeken semmi olyan nem tanultam amit az életben hasznosíthattam volna. úgyhogy lényegében egyetértek az előttem szólókkal, hogy ha megtanulsz egy JÓ!!! szakmát, akkor nincs szükséged semmilyen diplomára. szeresd amit csinálsz, adj a minőségre
2011. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A férfiakra mért nem vonatkozik a kérdés? Amúgy ember függő és mostanában olyan sokan szaladgálnak büfé szakos diplomával aminél egy érettségi vagy szakma sokkal többet ér.
2011. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!