Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagosan mennyibe kerül egy...

Átlagosan mennyibe kerül egy karikagyűrű pár? Ti mennyiért vettétek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ebbe nincs nagyon átlag. Annyi féle-fajta van! A miénk pl. két fajta aranyból készült, az enyémben gyémánttal, a kettő volt 130 ezer!
2011. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a helyi ékszer boltban érdeklődtem februárban: ami eldeformálódik,az 9000 pár száz/db. Ami nem deformálódik el,az 11000/db.
2011. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igény függő, ha 80 karátos ékszert akarsz, akkor nyisd ki pénztárcád jól, ha visszafogott karikagyűrűre vágysz és nem kell a feltűnőség, akkor egész olcsón is meglehet úszni. Érdemes sok helyen körbe nézni, nem elkapkodni. 1-2 helyen láttam már azt is, hogy a gravírozást ajándékba adják. Persze, ha csak akartok ilyet is.

Én ezüst gyűrűkre vadászom 3 hónapja az esküvőnkhöz, mivel allergiás vagyok az aranyra. Még mindig nem találtam semmit, ami ehhez az alkalomhoz a legideálisabb lenne :]]

2011. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

" Én a helyi ékszer boltban érdeklődtem februárban: ami eldeformálódik,az 9000 pár száz/db. Ami nem deformálódik el,az 11000/db.

"

nevetséges...

100000Ft/pár alatt csak vicc kategória

2011. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pár eladó. csak az esküvőn viseltük egyszer, tehát szinte vadi új. Nagyon szép, a nőiben van egy ici-pici cirkónium kő. Olcsón odaadnám.
2011. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A miénk görög mintás volt.40 000 ft.
2011. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

11:13 ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Ennyire nem kéne sznobnak lenni.

Egy kevesebb karátos, vékonyabb gyűrű simán kijön 10-15 ezerből darabonként. Különösen egy vékonyabb páron még jobban is mutat, mint a hatalmas köves izék.

2011. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
11:17 Ha gondolod küldhetsz képeket róla erre az email címre:krisztina.92@citromail.hu,mennyiért adnád el?A méreteket tudod?
2011. máj. 7. 11:41
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

" 11:13 ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Ennyire nem kéne sznobnak lenni.

Egy kevesebb karátos, vékonyabb gyűrű simán kijön 10-15 ezerből darabonként. Különösen egy vékonyabb páron még jobban is mutat, mint a hatalmas köves izék."


De komolyan gondoltam, mivel egy normális 14K-os pár gyűrűnek 5mm szélesbe, átlagos ujjméreteknél párban 10g-nak kellene lennie, hogy kiszolgálja a remélhetőleg hosszú házasságot. A legolcsóbb grammár 8990Ft/g körül van, így a 100000Ft egy teljesen átlag ár. A sz@r vékony 1,5-2g-os gyűrűk csak parasztvakítás. A minta kb 5 év alatt elkopik és csak rondítja az összképet, maga a gyűrű meg teljesen deformált lesz és éles peremű, magyarul a 10. évfordulót nem éli meg.

2011. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A mienk 110000/pár volt. Ötvösnél csináltattuk, így a mintát mi választhattuk meg. Ha javasolhatok valamit, akkor olyat válassz ami belül domború. Mert úgye a karikagyűrű elég sokat van az ember ujján és a belül domborút nagyon kényelmes viselni.
2011. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!