Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A sima karikagyűrű már senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sima karikagyűrű már senkinek se tetszik?

Figyelt kérdés

A sárga arany karikagyűrű mindenféle minta nélkül már kiment a divatból? Vagy nem tetszik már?

Mindenkinek mintás, vagy fehér arany van, és elgondolkoztam ezen. Nekem kifejezetten a sima karikagyűrűk tetszenek, még jó, hogy a Páromnak is :)

Köszönök minden választ


2011. szept. 27. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Dehogynem! És határozott előnyük, hogy jóval olcsóbbak is mint a díszes darabok :) Mi szombaton fogunk összeházasodni a párommal, és viszonylag egyszerű sárga arany gyűrűt választottunk, igaz az enyémben vagy egy pici cirkónia kő.

Ha neked is meg a párodnak is az egyszerű gyűrű tetszik, akkor nincs semmi gond! :)

2011. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azért nem a kedvence a mai menyasszonyoknak, mert a szüleik idején nagyjából egy típust lehetett választani, és az volt mindenkinek. Most meg annyiféle van, hogy ki is használják a nagy választékot. De azért biztos van, akinek tetszik még most is, mint Neked. Klasszikus darab, nincs vele baj. Mondjuk én nem választanám, hiszen anyámnak, nagyanyámnak, minden rokonnak ilyen van.
2011. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
A pénzes sznobok ragaszkodnak a csicsás karikagyűrűhöz. Ahogy ők hiszik a kísérőgyűrűt eljegyzési gyűrűnek is.
2011. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

nekem az tetszik,semmi cicoma,semmi ezüstnek látszó fehérarany

Csak a sima hagyományos egyszerű sárgaarany karikagyűrű

24/N

(szerencsére páromnak is tetszik,ő se igényli a csicsásat)

2011. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is tetszik.
2011. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 wartburg353s ***** válasza:
67%

Szia!

Nekünk is sima hagyományos karikagyűrűnk van, ráadásul a vékonyabb fajtából. 2 évvel ezelőtt volt az eljegyzés, azért ezt választottuk, mert tetszett!

Örök darab, bárhogy változik is az ékszerdivat egyébként.

2011. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is tetszenek a mintás gyűrűk, s mivel az ezüstöt jobban szeretem, mint az aranyat, így a fehér arany mellett döntenék. Azzal viszont nincs semmi baj, ha valakinek most is a sima karikagyűrű jön be inkább. A házasságod nem ezen fog múlni szerencsére. Egy ismerősöm büszkén mutogatta a különleges, egymásban forgó karikagyűrűjét az eljegyzésük után, végül pedig az esküvőig sem jutottak el.
2011. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem tetszik az egyszerű gyűrű, s ez másban is így van. Nem is illene az öltözködésemhez egy egyszerű gyűrű. Mindenkinek a saját stílusához kell megválasztania az ékszereit, ha neked a sima tetszik, hát vegyetek olyat. Max. nem fogják az esküvőn nézegetni a kezed,és mondani h "jajj de szép".
2011. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

"A pénzes sznobok ragaszkodnak a csicsás karikagyűrűhöz. Ahogy ők hiszik a kísérőgyűrűt eljegyzési gyűrűnek is."


Húú de sok bajod van a világgal..

Képzeld, nem vagyok pénzes, de főleg sznob nem, de ha nem tetszik az egyszerű karika, akkor nem fogom pár tízezer forintért magamra erőltetni. A gyűrű egy életre kell, hogy szóljon, ezért kell olyat venni, ami 101%-ban megfelel. S inkább akinek a díszesebb tetszik, tud várni 1-2-3-x hónapot, hogy összegyűljön rá. Ehhez nem kell se pénzesnek lenni, se sznobnak.

Nekem a köves nem tetszik, az egyém viszonylag vastag (próbáltam véknyat is, de azt nem is éreztem h ott van), középen fut egy fehérarany csík, amit két oldalról hullámvonal követ, de az már sárga arany. És nem volt drága, a két gyűrű volt együtt valami 110e. Kísérőgyűrűt nem akartam, pláne nem lánykérő gyűrűt (mert ált. az is köves, én meg nem szeretem a kövest), s egy gyűrűt tűrök meg a kezemen, s a kevesebb néha több is :) fülbevalót kértem, azt jobban ki tudom használni (mert a tárgyak vannak értünk és nem fordítva), az kb. 50e volt.

2011. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Én nem szeretem a sárga aranyat. Nem tehetek róla,amiket még anno ballagásokra kaptam nem is hordtam egyszer sem,csak úgy állnak az ékszerdobozban. Sőt nem is hordok arany ékszert egyáltalán,az a pár ékszer ami rajtam van mind ezüst. Ha majd arra kerül sor,hogy karikagyűrűt veszünk a párommal az biztosan fehérarany lesz "csicsák" nélkül,esetleg a női kis köves. Pl.: [link]



26/N

2011. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!