Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Karikagyűrű csak arany lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karikagyűrű csak arany lehet?

Figyelt kérdés
Számomra aranyból az igazi,de volt már valaki,akinek pl ezüst karika gyűrűvel kérték meg a kezét?
2011. okt. 15. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

tudok olyat akit azzal kértek meg mert nem szerette az aranyat.


én személy szerint tuti fehéraranyat választanék ha odakerülne a sor :D

2011. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Van ezüst is, de lánykérésre, esküvőre nem való szerintem.
2011. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Karikagyűrű bármi lehet. Sőt az is lehet, hogy nincs egyáltalán.
2011. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csontból van. Egészségügyi okok miatt, de nagyon szeretem :)
2011. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Unokabátyámnak is ezüsttel kellett megkérnie a párja kezét,mert a csaj utálja az aranyat.
2011. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérnék a kezemet, mindegy lenne, ezüst vagy arany, nem a gyűrű a lényeg hanem a gesztus...
2011. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
nekem pl titán és arany kombi lesz .-))
2011. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
én utálom ezt a modern hagyományos szarságot. nekem tuti olyan dolog kéne ami különleges és illik hozzánk vagy nekünk jelent valamit.nem tom mit szabad és mit nem de sztem bármit.mai világban.... ha egy lánc az eljeggyzési izé akkor lánc. a lényeg nekem hogy hordható legyen de jo érzés füzzön hozzá és ne egy boltbol megvett tucat dolog legyen. de ez elég egyedi elgondolás részemrölXD
2011. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Ugyan ez a bevett szokás, legalábbis nálunk, magyaroknál, hogy aranyat adnak. Nekem fehér arany van valahol, de soha nem hordom. Utálom a gyűrűket.


Nekem jobban tetszik az angolszász és ált. nyugati lánykérés, amikor is a nőt egy szép köves gyűrűvel kérik meg, és aztán az esküvőn vagy kap mindkét fél egy -egy jegygyűrűt (vagy csak a nő). Ha valami miatt nem jön össze az esküvő (pl. az egyik ismerősöm autóbalesetben meghalt az esküvője előtt), nem kell két gyűrűvel kínlódni - egy szép köves gyűrűt biztosan jobb áron visszavesz egy ékszerész, mert arra nincs ráírva, hogy eljegyzési gyűrű volt, mint két darab használt karikagyűrűt.

2011. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, neked igencsak anyagias és praktikus a gondolkodásod erről a témáról...

Persze nem baj ez, nem vagyunk egyformák.

2011. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!