Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kisöcsém 3 éves. Állandóan...

Scher Zsófi kérdése:

A kisöcsém 3 éves. Állandóan verekszik. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Lehet ennek valami pszihologiai oka?
2011. máj. 7. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
az az oka, hogy az anyja és apja nem nevelte meg
2011. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Neveletlen.
2011. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Neveletlen, így akarja magára terelni a figyelmet, azt akarja, hogy mindenki vele foglalkozzon. Ami gondolom be is válik neki.
2011. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak azt tartom furcsának,hogy engem is így neveltek,és én egyáltalán nem vagyok ilyen.Sőt!
2011. máj. 7. 12:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Ő fiú és más mint te. Lehet benned eleve ez nem volt meg.
2011. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
csak leutanozza az otthon latottakat es tapasztaltakat. ha o is kikap akkor termeszetes hogy verekszik mert azt gondolja ,ez a helyes!
2011. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És ezen lehetne változtatni valahogy?
2011. máj. 7. 12:50
 8/14 anonim ***** válasza:
hát valamit biztos, de az az igazság hogy az embernek az első 3 éve meghatározza az egész életét. úgy szív be mindent mint egy porszívó. szal a baj már megtörtént. de valamit biztos lehet rajta javítani
2011. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is ez van. Annyi különbséggel, hogy öcsém 5 éves. Nem tudok vele mit kezdeni... ha rászólok még én vagyok a hibás. Kiskora óta verekszik, és legjobban a mell-környéket szereti ütögetni. Ennek következményeképpen 3 éve "nem haladtam semmit" és szerintem már nem is fogok. Azért csinálja ezt, mert nem tudja hogyan kifejezni az érzéseit, és ha örül, ha mérges, mindig így vezeti le. Anyumék elrontották, nem tudok vele én mit csinálni, nem nekem kell, de azért segítem őt.
2011. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
estleg ha tobbet nem kapna ki otthon es mas modszert alkalmaznatok a buntetesre ha nagyon szukseges es allandoan kedvesen turelemmel lebeszelo elterelo hadmuveleteket alkalmazva, megertetni vele hogy ez nem helyes! nem lesz konnyu az biztos!!! sok szerencset!
2011. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!