Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon nehezen kel fel reggel...

Nagyon nehezen kel fel reggel a srácom.17 Éves fiú, verekszik, kiabál, káromkodik stb. mit tegyek? A pszichológus segíthet?

Figyelt kérdés

A sráccal amúgy nincs probléma, dolgozik iskola mellett, tanul rendesen, és azt mondja hogy nem emlékszik semmire a reggelről csak ilyen foszlányokban. Amikor már felkelt szó nélkül készül és megy az iskolába soha nem lóg nagyon jó gyerek ezzel az egy dologgal nem tudunk mit csinálni.

Nem fekszik le későn normálisan alszik 6-8 órát és mégis áll a bál minden reggel.

Köszi a válaszokat!


2009. dec. 9. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Keljen egy órával előbb. Én is kóválygok egy órát reggel, korábba kell elkezdenem ébredni mint másoknak.

Ja, és hagyjátok ilyenkor én sem szeretem, ha hozzám szólnak, sokszor meg sem hallom, és nagyon morcos leszek.

Viszont már negyvenen felül vagyok, nő és 3 gyerek anyja. Aki örül, hogy a gyerekek már nagyok és én újra lehetek morcos reggel.

2009. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is gyűlölöm, ha ébresztgetnek, anyukám szokta rendszeresen, és én is elküldtem már párszor, mondtam neki, hogy ne mondogassa ezerszer, hogy "keljél kislányom" mert egyszerűen GYŰLÖLÖM!!DE nem érti, bejön, felhúzza a redőnyt, és 2 percenként kiabál be a konyhából, hogy "keljél" azzal a hülye, idegesítő hangsúllyal váááá :S....

Egyszerűen képtelen felfogni, hogy nekem még kell egy 10 perc, mire magamhoz térek,mire egyáltalán fölfogom, hogy mi van, és addig nem kell hozzám szólni!Ő meg még b@szogat.Én is ideges vagyok ilyenkor.

22l

2009. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Túl van hajszolva..


6-8 óra kevés, ha nagyobb a terhelés.


6-8 óra alvás egy normális életvitelhez elég..


Többet kellene aludnia, de a megfelelő napszakban, lehetőleg este 10 től reggel 7-8 ig.


Így valaminek a rovására fog menni, vagy a tanulásér a, vagy a munkáéra, vagy a srác idegrenszerére...


Majd figyeljétek meg hogy elkezd majd többet enni, állandóan kajás lesz. Ez hízást is eredményezhet idővel.

2009. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Juj én is pont ilyen vagyok, mint a fiad... Én most végzős gimis vagyok és gimi elsőben kezdődött. Reggel mindenkivel kiabálok, utálom ha olyankor kedvesek velem. Felkelni nehezen tudok és délutánra alig emlékszem arra, hogy mi történt reggel. Az is igaz, amit az utolsó írt, hogy egyfolytában eszem. Nem tudtam, hogy emiatt van. A génekenek köszönhetősen nincs rajtam 1kg felesleg sem... Az utolsótól kérdezném, hogy mit lehetne tenni, hogy ne legyek ennyire fáradt reggel és ne egyek egész nap?
2009. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6-8 órát alszik? Akkor nem értem, mi a kérdés. Hulla fáradt a szervezete, azt se tudja, hol van, amikor fel kell kelni.
2009. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom szebben írni. Reggel a fiad még fáradt, nyűgös, nem is tért magához. Tedd már meg akedvéért, hogy nem b_szogatod. Én is hülyét tudok kapni, ha még a szemem se bírtam kinyitni, de jönnek, pofáznak nekem h keljek blablabla. Hagyd reggel békén. Bemész hozzá, momdod neki, hogy keljen és ott hagyod. Ha elkésik, az ő baja.
2009. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez midne szép és jó, hogy ha elkésik az ő baja, csak amikor ez volt és folyamatosan elkésett, akkor az iskola a 10.-igazolatlan után feljelenetett minket a gyámhatóságnál és ezt nem akarom mégegyszer átélni

amúgy köszönöm a kommenteket

2009. dec. 10. 15:49
 8/13 anonim ***** válasza:

A kicsit korábban felkelés segíthet. Reggelizzetek nyugiban együtt. Gondolom a mobilján beállítja az ébresztőt, ha hallod illetve úgy gondolod kinyomta a szundit akkor kopogj nála!

Délután eljár a haverjaival? Esetleg nem lehet hogy füvezik? attól lehet még felejtős a reggele.

Karácsonyra csörömpölős ébresztős órát vegyél!!!

2009. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rá kell beszélni, hogy forduljon pszichológushoz, és jó lenne, ha hármasban beszélgetnétek!
2009. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egy vödör vizz XD
2009. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!