Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Busszal járok suliba, szóval viszonylag sokat vagyok 'tömegben'. A problémám az, hogy mindig van 1-2 olyan ember, aki csak úgy, minden ok és előzmény nélkül elkezdi szidni a fiatalokat. Van két nő, akik mindenkit meg tudnak szólni, az sem érdekli őket, ha hallótávolságon belül van az illető. Engem személy szerint iszonyúan zavar, hogy az összes fiatalról általánosságban beszélnek. Mi akármit csinálunk az rossz. Nem hiszem el, hogy ők nem voltak fiatalok, hogy ők nem csináltak hülyeségeket. Aláírom, hogy a mai fiatalok közül van olyan, akire tényleg ráférne egy-két atyai pofon, de amikor úgy beszélnek akárkiről, hogy nem is ismerik, csak a külseje alapján eldöntik, hogy a szülei rosszul nevelik...Hát nekem ez már sok. Én sem vagyok mintagyerek, járok bulizni hétvégén, vannak barátaim, ettől függetlenül jól tanulok, gimibe járok, vannak céljaim és még itthon is besegítek, ha van rá időm. A legjobban az bosszant, hogy manapság már mindenre azt mondják, hogy 'áhh, ilyen ez a mai fiatalság' Miért kell mindenkit elítélni vagy véleményt formálni róla úgy, hogy semmit nem tudok róla? Nektek mi a véleményetek?
2011. máj. 7. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nincsenek tisztelettel ràd, ha épp téged beszélnek ki, de Te legyél tisztelettel ràjuk, hogy nem szólsz semmit arra amit ök beszélnek.Elvégre az ö dolguk mit mondanak.Te csak törödj a céljaiddal és vidd többre mint ök
2011. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát jópár emberre tényleg ráférne egy nagy pofon, és mindezt úgy mondom, hogy én is fiatal vagyok. Engem pl. anyám megölne, ha minden este máshol aludnék, leinnám magam folyton, bedrogoznám, és azért szexelnék öreg pasikkal, hogy tudjak venni ruhákat. Ugyanis egyik osztálytársam ilyen. Szerintem az oké, hogy valaki szórakozik, de nem kell lezülleni és kurvulni, lehet normális életet is élni. Ettől függetlenül engem is bosszant, hogy amiért csinos vagyok, füttyögnek utánam, a felnőtt nők meg csúnyán néznek rám, mert azt hiszik, én is lotyó vagyok, mint sokan. Pedig sosem veszek fel se miniszoknyát, se ribis dolgokat.

17L

2011. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Soha nem szóltam még vissza, bár párszor már nagyon ott volt a számon. Úgy gondolom nem fogok lesüllyedni az ő szintjükre, mert igen, ENGEM megneveltek a szüleim.
2011. máj. 7. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért mert elfelejtik hogy igen valóban ők is voltak kamaszok és folyton általánosítanak. Igazából nem kell velük foglalkozni. Akinek nem inge ne vegye magára. Én sose tettem.
2011. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jah, a 'mai fiatalságot' szidják az idősebbek-- és egy így volt 100 évvel ezelőtt is és így lesz amikor a mostani fiatalok majd megöregszenek.


csak irigykednek.

2011. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!