Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek miért vállaln...

Az ilyen emberek miért vállalnak gyereket? Nagyon felháborít, hogy ilyen megtörténhet egyáltalán.

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 22. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Mert megtehetik.

Felháborít vagy nem ez van.

Kínaiak mégis minek léteznek? : [link]

2011. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te jó ég!
2011. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Szerinted ezt a gyereket "vállalták"?


Szerintem meg úgy becsúszott, mint a huzat, kb. azt sem tudhatja a nő, hogy kivel is dugott aznap..


Ezért nem szabad tiltani az abortuszt.

2011. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
E még durvább,amit most linkeltél...nem hiszem el,ezt a közönyt...és senki sem veszi észre
2011. okt. 22. 14:53
 5/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Rengeteg ilyen van sajnos:(

2011. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem tudom,mennyire igazak ezek a gyerekkínzásos sztorik,mert sok minden sántít bennük
2011. okt. 22. 14:55
 7/17 Hailey13 ***** válasza:

úristen bzdmeg

/gyenge idegzetűektől bocsi/

"Körülbelül két hónappal Tesslyn halála előtt Compton négy csigolyát tört el a kislány hátában. Ezután egy tárggyal erőszakkal behatolt a gyermek hüvelyébe és nyílt lánggal megégette Tesslyn hátát, fenekét és nemi szervét. Néhány égési seb elfertőződött, ezekbe Compton alkoholt öntött. Megégette a kislány lábát is. A Tesslyn halálát megelőző két hétben Compton összesen 10-15-ször kötözte össze a kislány kezeit és lábait kötelekkel, szalagokkal, zsinórokkal vagy ruhákkal és így hagyta őt 8-10 óráig. Egy nappal a gyermek halála előtt Compton többször is megütötte Tesslyn fejét, ezzel zúzódásokat okozva, belebokszolt a gyomrába és rá is lépett, súlyos belső sérüléseket okozva ezzel. Ezen kívül egy villával szurkálta a kislány hasát. "

ja, én eddig bírtam. úristenem. nincs rá szó.

itt Magyarországon is ez a Rékás kínzós dolog...

lehet hogy beteg emberek. életfogytiglan? halálbüntetés!

de remélem a börtönben... á nem is idegesítem magam

2011. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sok sántít igen.Sok beteg "Andersenünk" is van.

De tényleg nagyon sok brutálisan bántalmazott gyermek is van és ez is tény. =/

2011. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szégyen.....
2011. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Felháborító,undorító,kegyetlen,..egyszerűen nem tudok megfelelő szavakat találni erre.
2011. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!