Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki? szerintetek mit tegyek?

Ciki? szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megesett hogy ma ,fel kellett hivjam unoka bátyámat aki egy éterembe dolgozik,anyukámmal az előtt beszéltek,és én elfejtettem vele közölni egy fontos hirt,ezért vissza hivtam

de elfelejtettem h az étterem számán hivott és én azon hivtam vissza,mikor felvették egy pasi hang volt azt hittem ő az mert szokott igy vicelni és kérdi kit keresek mondom h téged,erre kiderült hogy a házhoz szállitást szoktak rendelni és foglalom a vonalat.Erre vissza hiv unoka bátyám hogy az egész főnökség előtt felelőségre vonták miattam.Nem akartam semmi rosszat,most olyan rosszul érzem magam:(..persze bocsánatot kértem,anyukám is elég ki van rám:(..mit tennétek??


2011. máj. 7. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Se anyukadnak, se neked nem szabadna hivni otet, legfeljebb a mobiljan. Anyukad most nem tudom miert van kiakadva rajtad. Nem jo peldat mutat neked, o is hivta, nem?
2011. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit,elnézést kértél és kész,az van az ember azért ember,hogy hibázzon,gondolom elég ciki ez mindenkinek,nem kell ezt még ragozni,majd elfelejtik.

22/N

2011. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
anyukám nem azon hivta csak én
2011. máj. 7. 16:41
 4/5 Tinker Bell ***** válasza:

Ciki, igen!


De nem az a ciki, mert elbeszélgettél a házhozszállítós gyerekkel, hanem mert kellemetlen helyzetbe hoztad az unokabátyádat a munkahelyén!

2011. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Hát miért azon a telefonon hívott téged(ha nem azon hívott volna,nem azon hívtad volna vissza)? Bocsi,de ez nem csak a te hibád,hanem az övé is. Ő is ugyanúgy foglalta a vonalat,amikor veled beszélt.
2011. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!