Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Addig jó, míg gyerek vagy! "...

"Addig jó, míg gyerek vagy! " Te hogy látod ezt? Visszavágysz a gondtalan gyerekkorba? Én nem, pedig nem volt rossz gyerekkorom, de jobban élvezem az önállóságot!

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 16:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
én nem tudom hiszen még nem vagyok felnőtt,de lehet jobb élni a jelnben mint a multba:P
2011. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt rossz a gyerekkorom. De én is jobban szeretem az önálló életet.
2011. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Addig jó, ameddig fiatal vagy!:) Én így mondanám.. Nekem is elég rossz gyerekkorom volt, viszont szívesen lennék ismét 16-19 éves, a mostani tapasztalatommal. Akkor nem volt senki, aki segített volna, így hát a saját fejem után mentem, és ezzel jól elszúrtam az egész jövőmet. Hiányzik azoknak az éveknek a gondtalansága, a függetlenség és az érzés, hogy bármit tehetek még az élemmel.. mostanra a lehetőségeim erősen lekorlátozódtak, és elveszítettem azt a nyitottságomat is, ahogyan akkor még az élethez álltam:S
2011. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Istenem. Bárcsak visszamehetnék 10 éves koromba kb , annyi mindent másképp csinálnék . Egyáltalán nem tetszik ez ami most van.
2011. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 29 éves gyerek vagyok.
2011. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Meg volt a gyerekkor szépsége is. Nekem sokáig húzódott. Így én tovább élveztem. Mamám mondta, hogy élvezzem ki ezt az időt, mert utána már minden az én felelősségem lesz. És vannak dolgok amiket már felnőttként nem tehetek meg, de egy gyereknek elnézik.

Szóval én sokáig húztam a dolgot és mikor eljött az idő, akkor elégedetten és izgatottan vártam a felnőtt létet.

Nekem minden szerencsésen alakult. Mondhatni mesébe illően. :)

Nem bánom, hogy 15 évig gyerek voltam.

2011. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Én legjobban azt szeretném, ha egy felnőtt életét élhetném egy gyerek korával egy csipet gyermeki gondolkodással megfűszerezve de nem túl sokkal. Magyarul megöregedni nem akarok, de az önállóság jobban tetszik mint a tudatlanság és a kiszolgáltattság.
2011. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Számomra(!) annyira gondtalan a gyerekkor,amióta a hold sajtból van. :SS
2011. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nos, én nemigazán vagyok felnőtt, de már most hiányoznak bizonyos dolgok, amiket kicsiként csináltam.

Időnként elfog a nosztalgia, ahogy belegondolok, mikor késő estig bújócskáztam a testvéreimmel pl., vagy bicajoztunk és azt játszottuk, hogy Forma-1 stb.


Ma már haverokkal vagyunk, és nagyobb körben szórakozunk, ami szintén élvezetes, de valahogy ezeknek a gyermekkori emlékeknek megvan a maga varázsuk. Időnként szinte sajnálom, hogy felnövök, és majd felnőttként, ez az egész olyan lesz mint egy álom, ami véget ért.

2011. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Néha igen,néha nem...

Pl. akkor szeretnék újra ovis lenni,amikor új társaságba megyek.Mert amikor kicsik voltunk,akkor csaj odamentünk a másikhoz és elkezdtünk játszani...legjobb barátok lettünk.

De ma...Hát ez hosszadalmasabb.

2011. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!