Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsal? Ha igen,...

Szerintetek megcsal? Ha igen, rá kérdezzek?

Figyelt kérdés

A férjemmel 20 éve vagyunk házasok,de mostanában teljesen más,mint régen.

Mostanában egyre többször vannak olyan ügyfelei,akiknek egy másik városban van a tárgyalásunk(és nem 10 perce van a másik város,hanem 3-4 órára...),ezért reggeltől estig alig beszélünk.Ha felhívom,hogy mikor jön haza,akkor azt mondja,hogy ne várjam meg,majd megy.Régen sosem mondta ezt.

Pár hónapja van egy új titkárnője(max. 24 éves).Amikor megkérdeztem,hogy miért őt vette fel,akkor azt mondta,hogy azért,mert jóban van a lány szüleivel és megkérték rá,mert a lány eléggé a padlón van(ha jól tudom,akkor szakított az akkori barátjával,megviselte a dolog).Én mondtam,hogy rendben,nem zavart,mert kedves lány.De tegnap bementem a férjem irodájába,mert volt egy kis időm délután.Láttam,hogy van az asztalán egy új nyakkendő,még becsomagolva.Mikor kérdeztem,hogy kitől kapta,azt mondta,hogy a titkárnőjétől,mert olyan jó főnök...De senki nem ad ajándékba nyakkendőt a főnökének.


Meg egyre többször érzem az ingén azt,mintha női parfüm szaga lenne.Nem annyira erős,csak éppen lehet érezni,ha megszagolom.


Tudom,hogy ezek nem nagy dolgok,de már megcsalt egyszer(vagyis én csak 1-ről tudok).Akkor azt mondta,hogy soha többet nem fog...Nem tudom,hogy rákérdezzek-e...Mert ha tényleg megcsal,akkor biztosan letagadja.


Köszönöm a segítséget!


2011. máj. 7. 18:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%

Tegnap vettem nyakkendőt a főnökömnek. Ajándékba..


Megértem, hogy már egyszer megcsalt és nehéz újra bízni benne, de ha megbocsátottál neki, akkor bízz benne és ne keresd mindenben a bűnjeleket.

2011. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem tudod Te erre a választ...Sajnos.Igen, 99,9%-hogy megcsal.

Az én férjemnek is van titkárnője, de amint letelik a munkaidő, mehet haza, én meg sokszor be az irodába, ott vagyunk együtt, amíg el nem intézi amit kell, stb.Néha egy kis szex is belefér ott, csak hogy újjítsunk:)18 éve vagyunk házasok, de még én sem vettem neki nyakkendőt, nem hogy más, és ha messzire megy tárgyalni, akkor én is megyek, mert van, hogy pihen a kocsiban, én vezetek, és addig is együtt vagyunk.

Sz@r ügy, de kérdezz rá...

2011. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha letagdja, akkor minek kérdezzél rà. Jàrjàl utàna és akkor te is megnyugszol.
2011. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
én gyanakodnék...
2011. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A titkárnője is megy vele a tárgyalásokra...Egyszer már mondtam,hogy én is mennék vele szívesen,de mondta,hogy biztos unnám az egészet,meg hogy én úgy is utálok hosszú távon vezetni meg kocsiban ülni.
2011. máj. 7. 19:13
 6/26 anonim válasza:
61%
Ha már egyszer megcsalt a férjed megtette már töbször is mert tudja,hogy ugy is megbocsátol neki.Ha nem jársz utánna akkor csak álmatlan éjszakáid lesznek,de ha meg beigazolodik a gyanud akkor egy család megy tönkre.Te dönsd el mi a legjobb számodra.
2011. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Pff!tuti megcsal,sajna!Semmiképp ne kérdezz rá,inkább járj utána,ne betegesen de kövesd,nézd meg sms-eket,utolsó hívásokat stb...de tényleg csak akkor ha látja h nem gyanakszol!Amúgy meg ha egyszer megtette akkor többször is meg fogja és nem feltétlenül csak az ő hibája ez!Én vagy változtatnék,vagy kivágnám mint macskát anyagcserére!

Sok szerencsét!

2011. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A telefonját már próbáltam nézni,de szinte minden le van benne védve jelszóval,azt pedig nem tudom...
2011. máj. 7. 19:42
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Na, látod, ez is.Minek mindent levédeni?Én a férjeméről internetezek, e-mailezek, stb.Szerintem tuti csal.Sajnálom.


Második voltam.

2011. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem butaság rákérdezni, ha már Te is tudod, hogy le fogja tagadni... a másik, hogy ha netán tényleg a titkárnőjével csal meg, akkor azt úgysem nagyon fogod megtudni, hisz mindig rá tudja fogni a munkára az együttléteiket...

Ha van rá kereted, akkor kérj fel egy magánnyomozót, aki esetleges pikáns képekkel tudja igazolni a gyanúdat.. viszont ha azt mondja, hogy nincs miért aggódj, akkor meg azt fogadd el.


Saját véleményem, hogy sosem jó, ha egy kapcsolatban/házasságban titkok vannak, jelszavak és egyebek.. az sosem mutat jót. További saját tapasztalat az is, hogy ha egy pasi egyszer képes volt félremenni, legtöbb esetben ezt újra képes megtenni..


A másik lehetőség, hogy picit próbálsz elvonatkoztatni a dologtól, és saját magadra jobban odafigyelsz... Kicsit többet szépítkezel.. kicsit csinosabban öltözködsz.. kicsit többet találkoztok barátnőkkel, barátokkal... ha ez sem tűnik fel neki, hogy Te is igen jól elvagy, és ez nem ösztönzi arra, hogy odafigyeljen Rád, mert megérdemled, akkor az már nagy baj..


Sok sikert és kitartást kívánok!

2011. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!