Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a férfiakról akik csalják feleségüket/barátnőjüket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Ameddig nem ismerem a körülményeket, nem ítélkezem.
2011. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem egy elfogadható helyzet. A megcsalás senkinek sem kellemes érzések áradatát szabadítja fel.

Viszont, sosem lehet tudni, hogy mi áll a háttérben. Egy ilyen oldalon meg értelme sincs ezeket 'kommentálni', szétcincálni.

2011. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Megvetem őket.
2011. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy kettőn áll a vásár, de a hűtlenség nem tiszta helyzet, nem egy nagy jellem, aki így oldja meg a problémáit.
2011. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Körülményektől függ, de alapvetően elítélem.


Sok pasi, csak azért teszi, hogy több nője legyen, vagy csak szimplán legyen egy tartalék, vagy megmutassa, milyen férfi, az gusztustalan.


Az is előfordulhat, hogy szereti a nőt, de a szex nem jó. Ilyenkor ha mindent megtettek a kapcsolat felélesztésére, de nem sikerült, kicsit bocsánatosabb.


Ha esetleg megbeszélték, hogy szeretik egymást, de nem jó a szex, maradnak együtt, de mást is keresnek, az oké.


+ én azt gondolom, a mai világban már mindenféle kapcsolat megengedett, aki nem tud egy nő mellett megállapodni, az ne nősüljön, vagy keressen olyat, aki eltűri a kalandokat.


Egyik ismerősöm 3 éve nősült, egy barátnőt vitt magukhoz a lakásba.


26/N

2011. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Én olyan esetről hallottam, ahol konkrétan nem mert elválni a férfi. Tudta, hogy nem engedné a felesége, hogy látogassa a gyerekeit, és hogy mehetne albérletbe, ahol gyerektartás mellett a rezsit sem tudná kifizetni. Ez így patthelyzet. Én sem mernék elválni, akármennyire nem jó a házasságom, ha ezzel azt kockáztatom,hogy nem vehetek részt a gyerekeim nevelésében. És minden szemrebbenés nélkül csalnám meg azt az embert, aki ebbe a helyzetbe hozott.
2011. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
míg nem ismerem a teljes sztorit nem ítélkezem.
2011. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
Hogy nincs otthon elég szex.
2011. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
23%
prűd az asszony
2011. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom, hogy egy gerinctelen féreg. Tök mindegy, hogy milyen a felesége, ha nem tetszik az otthoni helyzet, akkor gerincesen mondja meg, hogy szakítani akar, majd EZUTÁN úgy és azzal kufircol. ahogy és akivel akar, de amíg otthon is, meg a szeretôcskének is berakja, és mindkét nônek szerelmet hazudik, addig csak egy hazug csúszómászó.
2011. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!