Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak a végsőkig képesek...

A férfiak a végsőkig képesek lennének tagadni, ha megcsalják a feleségüket?

Figyelt kérdés
Mindenki azt beszéli, hogy megcsalt a férjem, még a saját unokatestvére is ezt mondta nekem, sőt el is mondta, hogy azért, mert a kisbabánkkal törődtem és ő háttérbe szorult, nem vittem neki az ágyba a reggelit. De hát egy pár hónapos baba mellett? 1-2 óránként szopizott, utána fejtem, örültem, ha megfőzök és ellátom a házimunkát és egyebek. Összebújni akartam vele, ő volt mindig elutasító. Most azt mondja mindez hülyeség és ő szeret, sosem csalna meg. Higgyem el, már ő is hallotta miket beszélnek és őt is kérdőre vonták már, de hazugság minden! Nem tudom hihetek-e neki. Egy időben tényleg nem érdekeltük és veszekedtünk, sokat bulizott, hajnalban járt haza, majdnem el is váltunk. Szerintetek képes tagadni és a szemembe hazudni folyton? Tudja, hogy nálam egy ilyen tett megbocsájthatatlan és undorító.
2009. nov. 7. 10:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

igen, képes a végsőkig tagadni.

ne higyj neki!

sajnálom, hogy ilyem bunkó.

(tapasztalat)

2009. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mondatod szinte válasz a kérdésedre. Ha ő is tudja, hogy a szemedben ez megbocsájthatatlan akkor tuti menteni fogja, ami menthető és nem fogja elmondani, hogy megcsalt. Már ha valóban megcsalt. Azért nem mondja el, ha így is van, mert szeret titeket és nem akarja elveszíteni a családját. Ettől függetlenül még lehetett meggondolatlan és félreléphetett.

De csak ismered már annyira, hogy tudd, mikor mond igazat? Ha a rágalmakra dühösen reagál, akkor hűséges volt, ha elsunnyog, akkor megcsalt. De elég fura, hogy mindenki ezt mondja a környezetedben, nem?

2009. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalt akkor egy mocsadék az ilyen! Az ő gyerekével törödsz, inkább segitsen neked és legyen otthon veled. Nekem az asszony volt ilyen, meg is csalt és sokat bulizott mikor meglett a gyerkőc még utánna is. Nem is maradtunk egyűtt!!!! 32/f
2009. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom, hogy hazudik-e, hiába vagyunk együtt 10 éve, nem tudom, hihetek neki, vagy sem. Igen akkor egy mocsadék. Alaptalanul kitalálnának az emberek ilyet? Főleg az unokatesója?? Azt mondta a férjem, nem értem honnan szedett ilyet, mert ő nem is szokott vele beszélgetni, találkozni. Pedig a csaj úgy mondta nekem, hogy a férjem mondta ezt neki, még akkor. Mire a férjem: ilyen hülye lennék, hogy ha megcsalnálak kibeszélném mindenkinek? Azt mondta hazudozik össze-vissza az a lány.

Gyanús és az is, hogy mióta ezzel neki támadtam kenyérre lehet kenni, és ölelgetne, puszilgatna, de én nem tudok, mert undorító, ha igaz. Már pedig miért ne lehetne az is. Teljesen magam alatt vagyok, nem gondoltam volna. A hideg is kiráz tőle. Ő meg azt mondja, hogy hagyjam már ezt a hülyeséget és bújjak oda hozzá, értsem meg, hogy mindez baromság.

Annyira tanácstalan vagyok.

2009. nov. 7. 10:58
 5/22 Sexylady ***** válasza:
100%
Szerintem nem csal meg. de lehet hogy eléggé naiv vagyok:S Szerintem beszéljétek meg normálisan, üljetek le úgy, hogy egyikőtök sem tereli el a témát, stb... és ha mégsem csalt meg, akkor feleslegesen ne menjen tönkre a házasságotok, főleg úgy hogy van baba is...
2009. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

10:41 es vok

sztem megcsalt, azok után, amit most leírtál ezt gondolom.

Döntsd el, hogy szereted-e, vele akarsz maradni. Ha nem akkor érdemes tovább nyomoznod, mert ez a kapcsolat tuti megromlik, ha addig ütöd a vasat, amíg meleg.

Ha szereted, akkor felejtsd el mindezt, lépj túl rajta, nyeld le a békát, és hagyd, hogy a gyermeked apával nőjjön fel. De azzal a tudattal kell ezt megtenned, hogy ha később esetleg kiderül az igazság és megcsalt, nagyon szarul fogod érezni magad, de már nem róhatod fel neki.

Légy erős, a gyereked érdekében és a neki megfelelő döntést kell meghoznod, akár a férjeddel tovább, akár nélküle.

2009. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
10.51-es vagyok. Sajnos nem zörög a haraszt! Szokták volt mondani. Az én nejem 5éven át tudta titkolni a dolgot mig egy barátnőe be nem köpte hogy a bulikban mik történtek. Ültesd le és beszélj vele, ha kell blöfföljhogy kiugrasd a nyulat a bokorból. Aztán dőntsd el hogyan tovább, igy kisgyerekkel nagyon nehéz, de pl én nem tudok(tam) együtt élni a tudattal hogy megcsalt a párom és különmentem. Szerintem megalázó ugy élni valakivel hogy megcsalt. SZERINTEM!
2009. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod én pont így jártam mint te. Ma is tagad. Mindíg tagadni fogja mert szégyelli. Neki ez jó tanulópénz volt, mert ilyet többet nem tenne, mert tudja a bizalmamat eljátszotta örökre. Totál részeg volt amikor rámászott a csaj csak ez szólt mellette. Azelőtt én sem gondoltam volna, hogy ez megbocsájtható és nagyon kivoltam akadva. De elégtétel volt, hogy ő nagyon be volt sz@rva mi lesz most.
2009. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Már próbáltam úgymond a nyulat kiugrasztani, de csak nevetett, hogy ilyen baromságokat én elhiszek. Nevetett, elképzelte a szitut, hogy ő mit mondhatott, hogy ezért és ezért megcsaltam a feleségem, ami egy ökörség, mert szeret. Elviccelte, de először fel volt háborodva és tudni akarta, hogy ki volt az, aki ilyen marhaságokat mondott nekem.

Mondtam neki név szerint, hogy kikkel hozták hírbe és azt mondta, hogy pont vele? Hisz milyen ronda, még foga sincs... és hasonlók.

Képes lenne tényleg hazudni? Mondtam, hogy valljon most már színt, vége a hazudozásnak, felesleges titkolnia, előbb utóbb mindenre fény derül,semmi sem marad titokban. Mire ő: hát mire derülne fény mikor nem csinált semmi, ő teljesen nyugodt, mert minden csak hazugság, valaki terjeszti. Hinnem kell neki, hisz a férjem és ne dőljek be senkinek. Nem történt semmi, sosem csalt meg.

Megbolondulok, ez akkora bizonytalan helyzet.

2009. nov. 7. 11:55
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

ravasz egy róka a férjed.

Higyj magadban és a megérzéseidben.

Miért akarnának mások titeket szétszedni, vagy hazudozni.

Itt egy embernek van oka hazudozni, az pedig a férjed.

Tudod jó nagy szemét, hogy megcsalt, eleve úgy vagyok, hogy a problémák megoldását nem mások ágyában kell keresni, főleg nem egy ilyen helyzetben, hogy kisbaba volt a dologban.

hagyd ott a fenébe. Ha mpot ez van, mi lesz később?

2009. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!