Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik már voltak nős férfiak...

Akik már voltak nős férfiak szeretői, mi lett a vége? Elhagyták a feleségüket miattatok? Vagy a feleségükkel maradtak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 14:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Nekem összejött, Ő elvált, feleségül vett, boldogok vagyunk :)
2010. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
3%
Akivel egyszer én kavartam, annak épp menyasszonya volt. Értem el is hagyta pár hónap után. S aztán én meg a srácot...HOPPÁ. :D
2010. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

Sokáig hitteketett, de nem vált. Egyre kevesebbet taliztunk,aztán megmondtam, hogy ennyi. Nagyon nehéz volt! :( 3hónap múlva megkeresett, hogy szeretne előről kezdeni mindent, mint kiderült valahogy lebukott a felesége előtt. Akkor úgye már nem volt mit kockáztatni egyből jött hozzám, de én akkor megmondta, hogy NEM. Piszok nehéz volt, de talán jobb így.

"A"

2010. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Reménykedsz, drága kérdező..? Megerősítést vársz a sorstársaidtól, mivel nehezen múlik a 7vége, amit a nős pasid a családja körében tölt, neked max egy párszavas sms jut, amit a wc-n írt meg kapkodva, ugye? ;))
2010. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Az én esetemben a férfinak volt 5 éve élettársa, és SAJNOS bevettem a siránkozását, hogy ő milyen boldogtalan mellette. "Csak" találkozgattunk, írogattunk egymásnak, csókolóztunk, stb. (Bár én is tökön rúgnám a barátomat - aki szerencsére nem azonos e történet szereplőjével-, ha valakivel ilyet csinálna, úgyhogy szégyellem magam emiatt is) Megmondtam neki, hogy amíg nem költözik el ő vagy a csaj, és mi nem járunk, nem fekszek le vele - és ehhez tartottam is magam. Udvarolgatott nekem, visszaélt azzal, hogy iszonyatosan bejött, és magyarázkodott, hogy a körülmények miatt nem tudnak csak szétköltözni (közös albérlet), de a barátját kifaggattam és megtudtam, hogy együtt alszanak még. Adtam egy hetet a döntésre, addig nem találkoztunk - nem engem választott. Utána bocsánatot kért - mondtam, ne tőlem kérjen,nem nekem hazudott a képembe. Röhej, hogy azóta több év telt el és többször jött utánam, szerelmet vallott,legutóbb azt is felajánlotta, hogy elhagyja miattam az élettársát(még ugyanaz) - de az akkori totojázásával olyan szinten lejáratta magát, hogy semmire nem ment vele utólag.
2010. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
Én is voltam ilyen helyzetben.Úgy indultunk neki,hogy csak sex és más semmi.De a pasi,akinek mellesleg 3 kisgyereke,és felesége is volt,megszeretett engem.Aztán én is őt.Azt mondta,ha a legkisebb gyereke(aki akkor volt 3 éves)is kijárja a 8.osztályt,elhagyja a feleségét.Azért,mert ő is szülők nélkül nőtt fel és nem akarja ezt a gyerekeinek is,Én addig nem tudtam volna várni,így vége lett.Kb 1 évet tartott a kapcsolatunk.
2010. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
"Azt mondta,ha a legkisebb gyereke(aki akkor volt 3 éves)is kijárja a 8.osztályt,elhagyja a feleségét." - bocs de ezen jót röhögtem. Azt akarta ezzel mondani, hogy Te várj rá és légy a második (miközben a feleségével is dug), járj mindenhova egyedül, és tarts ki 11 évig???? És ha addig újabb gyereket csinál otthon, akkor ez az idő meghosszabbodik? MÉg jó, hogy volt annyi eszed, hogy nem mentél bele..
2010. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Ige, el is váltak, de addigra már nekem sem kellett a pasi.. hm..
2010. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Miattam menyasszonyt hagytak el, azóta is boldogan élünk. :)
2010. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha ELŐBB kilép a házasságból és kapcsolatból, akkor tényleg szeret és van esélyed, ezt mutatja, hogy nem kényszerít megalázó pozícióba a saját kénye-kedve miatt. Ha második vagy, akkor semmi esélyed, mindig szerető maradsz. Ha a házasság tönkremegy, akkor sem te leszel az új feleség, hanem egy "tisztességes" nő. Te maradsz szeretőnek.
2010. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!