Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Gyula nevet hogy lehet becézni?

A Gyula nevet hogy lehet becézni?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival akit így hívnak, de fogalmam sincs hogy hívjam, becézem. Nekem nagyon nem tetszik a neve ezért nem szeretném a néven szólítani. Hogy hívjam akkor??? Tudtok segíteni?
2011. máj. 8. 15:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem ez a nevem, de én is utálom:D:D


Engem Gyuszinak, Gyuszkónak szólítanak. Láttam, páran azt hiszik, hogy a "Gyuszi" a György becézése:S Nem, az a Gyula becézése:P

2011. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Az én Párom is Gyula.


A Gyula régi magyar férfi személynév, ami a török eredetű gyula méltóságnévből ered, mely a bolgár-török eredetű fáklya szóból származik. A honfoglalás korában az ország második főméltóságát nevezték így. A nevet már 1795-ben mesterségesen, de tévesen azonosították a latin Julius névvel.


Becézés: Gyulácska, Gyulu(ka), Gyulus(ka), Gyusza, Gyuszácska, Gyuszi(ka), Gyuszicska, Gyuszili, Gyuszka, Gyuszkó.


Én őt Gyulának hívom. :)

(néha Nyuszkónak hívom de ha ti ismerkedtek még ezt nem ajánlanám..)


JA és sok sikert az ismerkedéshez.

2011. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos már nem aktuális az ismerkedés,nem jött össze.

Azért még másnak hasznos lehet ennek a névnek a becézése!

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2011. nov. 16. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!