Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következményei lennének...

Milyen következményei lennének, ha közelebbi kapcsolatba kerülnék egy volt tanítványommal?

Figyelt kérdés

Néhány rosszalló tekinteten kívül másra is számítanom kellene?

(esetleg tapasztalatok?)


2011. máj. 8. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben már nem tanítod, tehát nem vagytok tanár diák viszonyban és mindketten felnőtt emberek vagytok, akkor semmi. Viszont számíts rá, hogy aki tanárba szerelmes, az általában pont a tanári fölényes helyzet miatt szerelmes, tehát magánemberként nem feltétlenül váltanád ki ugyanazokat az érzéseket belőle. Persze nem feltétlenül van ez így, szóval sok sikert :)
2011. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi nem lenne. Nekem van ismerősöm, aki feleségül is vette a tanítványát, pedig a lány oda járt egyetemre. A többieket nem zavarták, a csajt sem a tanár sem.
2011. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

mennyi idősek vagytok?

és mikor végez a sulival az illető?

2011. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Mekkora a korkülönbség?
2011. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 sweetie_ válasza:
75%

Szerintem a rosszallo pillatasokon kivul semmi negativ nem erne titeket. Esetleg a tanitvanyod szuleivel lehetnek meg kellemetlen beszelgeteseid, de ez sem biztos. :D

Viszont szerintem mindenkeppen vard meg, meg vegez a sulival a kiszemelt lany/fiu. Ha tenyleg kivarod, akkor az ugy tok korrekt, semmi baj nincsen vele.

2011. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Jó lenne tudni, férfi vagy vagy nő, és milyen suliról van szó.
2011. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem miért nézne ràtok valaki is rosszalló tekintettel. Belém is szerelmes volt a tanàrom, csak sajnos nem viszonoztam, màsak voltak az izléseim. Csak hàt ennek az volt a következménye, hogy majdnem megbuktatott. Nagyon ki is mutatta az iràntam való érzéseit az egész osztàly tudott róla, fiatal végzõs tanàr volt.
2011. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Egy középiskolában tanítok. Ő tavaly végzett itt.

Mindig is jó volt a viszonyunk, már-már baráti. Így tartottuk a kapcsolatot, de csak az utóbbi időben érzem úgy hogy kezd más irányba tartani ez a kapcsolat.

Ehhez valószínűleg az is hozzá járult, hogy elhidegültünk egymástól a férjemmel.

2011. máj. 8. 18:33
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
De te hany eves vagy? Nem mindegy, hogy 30 vagy 50...
2011. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja te tanàrnõ vagy. Hàt nem tudom, ilyenkor az emberek jobban odafigyelnek. Remélem nem nagy a korkülönbség?
2011. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!