Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Szerintetek mennyire gáz, ha a 16 éves öcsém pusztán passióból még mindig gyakran a szüleimmel alszik? Milyen következményei lehetnek pszichológiailag?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Hát szerintem ez nem egészséges!:S

Nem tesz jót sem a tesódnak,sem a szüleidnek!

2011. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon gáz. Nem is csak a tesód részéről, hanem a szüleidtől inkább, hogy engedik ezt...

Nem vagyok pszichológus, de tuti nem lesz jó hatással a felnőtt korára és a jövőbeni kapcsolataira, hogy még ekkor is a szülőkkel alszik...

2011. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 yuda ***** válasza:
100%

Szerintem nagyobb gáz a szüleidnek, hogy ezt megengedik--- juuujjj juuuj, milyen házaséletük lehet vajon? alighanem siralmas!

A gyerek deformáltsága sohasem az ő hibája, hanem a szülőké!

- vagy azért mert ráhagyják a dolgokat, vagy félrenevelik.

2011. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:

nem vagyok szakember, de ez bizony gáz.


nem kötekedésből, jóindulatból: passZiónak szokták írni.

2011. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretném tudni milyen hatással lehet ez a felnőttkorára??? Miben fog megnyilvánulni??
2011. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy úgy írják, de a gépelés egy igen nehéz tudomány :)))

Házasélet: szerencsére az én szobám távol esik a szüleim hálószobájától :D = erről nem tudok nyilatkozni bár meg kell hagyni,hogy minden más tekintetben teljes az összhang közöttük.


Érdekessége egyébként még a történetnek - azon kívül, hogy sokszor édesanyám cipeli a testvérem helyett a táskáját stb. - hogy mindezek ellenére egészséges (?)felfogású kamasz és eme alvós esettől eltekintve (sajnos) az általános trendnek megfelelően viselkedik. Tudjátok, márka mánia, igénytelen zenék, mindent leszarok életstílus, haverokkal való elmászkálás (ez utóbbira nem vonatkozik a sajnos megjegyzés!) stb

2011. ápr. 20. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
durva nagyon találj ki valamit!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!