Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha mindenki előtt...

Normális, ha mindenki előtt (a családom előtt sem) vagyok hajlandó pucérra vetkőzni a szemük előtt? Nem szeretem mutogatni magam, szégyenlős vagyok.16/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 20:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
21.00 és amikor a csúnyáját kell húzogatni, és a tojásait markolászni az is megy? :D :D :D :
2011. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
velem is ez van
2011. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális, én most múltam 18 és még mindig zavar!! Előttük aztán nem fogom mutogatni magam..persze akikkel jártam, azokkal nem volt probléma :D Csak hát nemtudom családtagok előtt..cikinek érzem:S De ők nem, ők halál nyugodtan pucérkodnak. xD Vagy legalábbis anyukám:) Apukám azért nem, szerencsére:DD
2011. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! akkor mi nagyon egy cipőben vagyunk, mert én sdem öltözök senki előtt,meg amikor a fürdőszobábol megyek be a saját szobámba és anuykám véletlen ott megy el, akkor fogom magamhoz a törölközöt, bár van rajtam bugyi is meg melltarto(mintha bikiniben lennék)de akkor is...és ha meg bikiniben vagyok tényleg, akkor is ugy megnéz anyu apukám annyira nem...Nemtuom miért..???azért jo tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel én sem!:) 18L
2011. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
azért érdekel ennyire, mert anyukám, hugom (14 éves) simán levetkőznek egymás előtt, és nem értik hogy miért megyek át máshova öltözni. ez bennem van, ilyen vagyok. lehet hogy majd változni fog
2011. máj. 9. 21:16
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem semmi baj nincs abban, hogy te másik helyiségbe mész át, hogy átöltözz, azért neked is van jogod a saját kis intim szférádhoz, ugy ahogy bárki másnak!!!!!!!!!!!:) nyugi!:)
2011. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%
Ez teljesen normalis, de lehet, hogy kesobb valtozni fog. En tini koromban voltam ilyen, aztan 20+ evesen mar nem zavartattam annyira magam.
2011. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanilyen vagyok, és emiatt kellemetlenül érzem magam. Na nem az apukámra gondolok (mert az természetes hogy nem pucérkodom előtte) de a női rokonok előtt is szégyenlős vagyok...


Nálam ez azért van amúgy, mert mikor 12-13 éves voltam és kezdtem cicisedni, akkor még simán átvettem a pólómat előttük. De egyszer valamelyik női rokon megjegyezte, hogy "jaj de cickósodsz" :D és akkor annyira elszégyelltem magam, hogy azóta is kellemetlen előttük átöltözni. Nadrágot simán váltok, de felül nagyon szégyenlős vagyok...Sőt, még tapadós pólót sem szívesen viselek előttük, mert mindig a cicijeimet nézik. :D

Sztem furcsa vagyok nekik hogy felnőttem, de ezzel engem zavarba hoznak nagyon...

2011. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

Én nem vagyok szégyenlős,de a család férfi tagjai (apu, öcsém) én sem vetkőznék le,anyu előtt viszont igen.

Valamint a barátaim előtt is minden további nélkül átöltözöm, persze nem meztelenkedem, bugyi és melltartó marad, de előttük sem vagyok zavarban.

A párom előtt meg természetes :).

L/24

2011. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 napietus ***** válasza:
100%
abszolút normális. engem is kisgyerek koromban láttak a szüleim utoljára meztelenül. mióta egyedül tudok öltözni, azóta nem.
2011. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!