Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha párkapcsolatban élek,...

Ha párkapcsolatban élek, miért tudom kevésbé élvezni az életet?

Figyelt kérdés

Mikor egyedül voltam, egy lagzi, egy csajos hétvége, egy rokonlátogatás, elég volt ahhoz, h jól érezzem magam. Ha párom van, és nincs épp ott ezeken a programokon, akkor már magányosnak érzem magam, és bár a barátnőimet nem hanyagolom, a velük töltött idő is valahogy kevésbé élvezetes. Mindez úgy, h nem vagyunk összecuppanva a barátommal, heti 2-3szor találkozunk. Régebben is ez volt már, amikor volt valakim, valahogy fényüket vesztették azok a programok, amiket azelőtt annyira élveztem.(és ha jól is érzem magam, mert azért jól érzem magam, csak már nem annyira, de akkor is azon jár a fejem, h h fogom neki elmesélni) Én rontok el valamit? Más is érzett már így?

19L


2011. máj. 10. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt hívják szerelemnek!

Hiányzik a másik, szeretnél mindig vele lenni.

Ne hanyagold el ezeket a programokat, és nem lesz semmi gond.

2011. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom te rontod-e el, vagy vannak ilyen típusú emberek, meg amolyanok...

De én is ugyanígy vagyok ezzel... és sajnos el kell szomorítsalak, a szerelem "múlásával" ez nem változik. :)

Mármint mi már 4 éve vagyunk együtt, élünk együtt... és semmi sem jó, ha nem vagyok vele.

Az időnk 99%-t "együtt töltjük", még amikor dolgozunk is, mert kb óránként beszélünk. :D


Na szóval szerintem te még jobb helyzetben vagy, heti 2-3 alkalom még nem olyan fanatikus, mint nálunk a minden perc. :D


Összegzésként viszont azt mondanám, inkább egy olyan pár, aki betölti az életem és emiatt esetleg nincs időm/okom másra figyelni, mint egy olyan, aki mellett dög unalom minden és kénytelen vagyok másfele "kacsingatni". (Mert azért volt ilyen is...)

2011. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez velem is ugyanígy van! Szerintem ez természetes, ha szerelmes az ember!
2011. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy felnőtt a kisasszony és már nem az ÉN, hanem a MI a legfontosabb, majd lesz még ŐK ti. gyermekek korszak is.
2011. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam/vagyok. Azt hittem bennem van a hiba, de ezek szerint nem?! Pedig marha rossz tud ám lenni, mikor mindenhonnan el akarok jönni, mert unom, ha nincs ott a párom :(
2011. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!