Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már fellángolást...

Éreztél már fellángolást valaki iránt, annak ellenére hogy komoly párkapcsolatban élsz?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok, 4 éve vagyok együtt a párommal és már a menyasszonya is vagyok egy ideje. Nagyon jól megvagyunk a kezdetektől fogva, az együttéléssel sincs semmi probléma, a párom nagyon jó ember.


A gond csak az, hogy néhány hete egy férfi nagyon felkeltette az érdeklődésemet és sajnos én sem vagyok neki közömböz...állandóan rá gondolok és nem csak szexuális fantáziálgatásaim vannak róla, hanem szeretném megismerni, szeretnék vele nagyon sokat beszélgetni...a gyerekkoráról, az iskoláiról, mindenről, bármiről...


Eddig olyan boldog voltam, sziklaszilárdnak és megingathatatlannak hittem magamat meg a párommal való kapcsolatomat, és erre tessék, röviddel az esküvő előtt ilyen történik velem...egy csomót gondolok arra, hogy mostmár soha többé nem érezhetem azt a semmivel össze nem hasonlítható bizsergést a gyomromban, amikor randira készülsz, amikor évődve beszélgetsz a másikkal és látod a szemében az eszeveszett vágyakozást...

Persze tudom, hogy a szerelem nem tart örökké sajnos, de akkor is, nagyon hiányzik már most ez az érzés.


Más is érzett már ilyet?


Előre is köszönöm mindenki történetét, aki megosztja velem!


2011. nov. 4. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Légy erős, elmúlik. Ha mégsem tudod kiverni a fejedből több hónap után sem azt mondom, szakíts.
2011. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt még fellángolásom, nekem minden vonzalmam mély, hosszú távú, az idővel erősödik, mondhatni örök.

És igen, kialakult már parkapcsolat mellett is.

Vegulis hogy is lehetne maskepp, ha nem mulik el soha a regebbi?:) Minden uj parkapcsolat csak egy ÚJABB a amr meglévő szerelmi érzéseim mellé.

De ezen nem lepődtem meg, nem huszonévesen eszméltem erre, 2 éves koromtól tisztaban vagyok vele, hogy nem vagyok monogám.

2011. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

hát ez is egyfajta kapuzárási pánik..

és mint minden pánik, esztelen, pusztító

2011. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"soha többé nem érezhetem azt a semmivel össze nem hasonlítható bizsergést a gyomromban, amikor randira készülsz"


En még sosem ereztem olyat se. A mellkasomban erzem mindig. Mintha felhő volna benne, es emelne fölfele.

2011. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen velem, de annak a kapcsolatnak vége is lett nem azért mert megcsaltam csak, mert amikor már más iránt fellángoltam az az egyik jel volt, hogy valami nem jól mükődőtt.
2011. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát a jelenlegi kapcsolatod szerintem már elmúlt...

Én lefújnám az esküvőt...Még ha ici-pici is a fellángolás,meginogtál,másra gondolsz stb.Így ne menj bele egy házasságba nagyon kérlek!!!!


Egyébként volt már velem ilyen.Eddig egy komoly kapcsolatom volt csak ami többéves volt(a többi rövid kapcsolat volt előtte),és fellángoltam más iránt,többször több ember iránt.Persze semmi megcsalás nem volt,és nem is jöttem össze azzal akire fellángoltam később sem.Akivel jártam,azzal viszont szakítottam más okok miatt is.

2011. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én nem. Párkapcsolat sem kell hozzá. Elég, ha szerelmes vagyok, máris "megvakulok" és nem létezik más a szerelmemen kívül.


31/f

2011. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Hülyeség lefújni az esküvőt, nekem is volt mát ilyen 5 éve vagyunk együtt, tényleg hiányzott az érzés a bizsergés, soha nem gondoltam volna hogy ilyen megtörténik, de érdekes módon nem beszéltem a másikkal 3 hétig és hopp már nem is érdekelt.....nem volt valós érzelem csak vágy az érzés után, párom is tudta, és azt is hogy majd megjön az eszem, végülis kinevetett mikor mondtam neki mert tudta hogy nem komoly és azért tudta mert 3 éve együtt élünk, ismer már. Ha jót akarsz magadnak szakítsd meg vele a kapcsolatot és rájössz hogy nálad mélyrehatóbb e, ha tartod akkor meg örökké nyűglődni fogsz a tilos után....
2011. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok:( mi 3 éve vagyunk együtt...
2011. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt fellángolásom, de elmúlt rövid időn belül, szerintem ilyen előfordul. Viszont ha sokáig tart, akkor tényleg szakíts, mert az már mást jelent, nem csak annyit, hogy kell a bizsergés. Ha már más is kell, akkor bizony gond van.
2011. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!