Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, ha...

Párkapcsolatban élők, ha láttok egy helyes ellenkezőneműt, azért megnézitek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 11:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Annyira, hogy nyugtázom, ez egy helyes pasi. Bámészkodni se időm, se kedvem.


35N

2011. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Homoszexuális párkapcsolatban élek, így inkább az azonos neműeket nézem meg, de nem kocsányon lógó szemekkel. Persze egy szép nőt is megnézek :) Az is szép a szemnek. És nem azért nézem meg sem a pasit sem a nőt, hogy fantáziáljak arról, milyen lehet az ágyban.
2011. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2011. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
De meg ám! : - )
2011. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2011. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Megnézek én mindenkit, aki feltűnő, akár azonos neműt is. Feltűnően sportos alakú, feltűnően öltözik, de még akkor is, ha feltűnően csúnya. Igyekszek azért nem bámulni.

Viszont úgy, hogy na, ez hű, de jó pasi, úgy nem. Nem érdekel. De amikor még nem voltam férjnél, akkor sem nagyon nézegettem. Általában úgy el vagyok bambulva az utcán, hogy csak valami nagyon feltűnő látvány zökkent ki. :D

2011. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Megjegyzem magamban hogy jól néz ki, de ennyi, tovább nem nagyon izgat a dolog.
2011. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Megnézem, persze, de megmondom őszintén annyira helyes férjem van, hogy egy idegen jóképű férfi látványa egyáltalán nem izgat annyira mint gondolnánk...
2011. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem igen,nem számit a neme ha nő ha férfi magamban megjegyzem milyen jól néz ki.Soha nem bámulok senkit,egy pillantás elég ahhoz hogy megállapitsam számomra szép az az illető.
2011. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sajna nagyon buta voltam, nem néztem meg a párom mellett senkit. Úgy éreztem, hogy csak az övé vagyok, és nem illik megnézni mást. Ő sem bámészkodott soha. Meg is bíztam benne. Aztán kiderült, hogy folyamatosan megcsal. Szóval nem bámészkodott, ő inkább a tettek mezejére lépett :D

Azóta én is sokat változtam, és rájöttem, hogy a hűség nem egyenlő a vaksággal. Szóval mindent a szemnek! ;)

2011. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!