Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert foglalkoznak a szuleim...

Miert foglalkoznak a szuleim a baratom borszinevel, miert nem mindegy ez nekik?

Figyelt kérdés
Meg csak latniuk sem kell mert nem Magyarorszagon elek... Miutan komolyabbra fordultak a dolgok meg az erzesek elmondtam hogy a srac fekete. Azota ha hivom oket akkor csak ez van... ne is menjek latogatoba addig Magyarorszagra... miert nem tudok talalni egy feher embert hiszen en is feher vagyok... stb. Ez felhaborito. Meg csak nem is ismerik... nem is lattak. Az ido elteltevel megbekelnenek ezzel a felallassal vagy aki rasszista az ellen nincs mit tenni? Messze vagyok de csak foglalkoztat... a szuleim. Elore is koszi a valaszokat.
2008. febr. 16. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos ez ellen nem hiszem hogy tudsz mit tenni. Általában, főleg az idősebb emberek valamiért ezt nem tudják elfogani. Az egyik barátnőmnek is fekete pasija van és neki a tesója meg a sógora nem hajlandó találkozni a pasival. Pedig beszél magyarul itt jár suliba meg minden, tök jó fej és értelmes. A szülők meg még rosszabbak, mert ők féltenek, hisz a gyerekük vagy. Csak abban reménykedhetsz hogy egyszer beletörődnek.
2008. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
sajnos aki rasszista az az is marad. saját tapasztalat
2008. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak az bántja őket, hogy ha a pároddal maradsz, akkor az unokájuk félvér lesz. És ugye, mit szólnak majd az itthoniak, a szomszéd meg ilyenek, ha megmutizzák a kisgyerek képét. Sajnos főleg falun még mindig nagy befolyással van az emberekre a közösség véleménye.
2008. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
35%
Én sem szeretem a feketéket sem az egyéb nem fehér etnikumúakat. Nekem a problémám velük az, h megloptak egy másik csoport meg meg is vert. Pont ez a problémám, hogy magyar ember még sohasem bántott vagy rabolt ki csak ők. Erre vajon mi a magyarázat?
2008. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tobb ismerosom is van aki "sakktabla" kapcsolatban el(vagy elt)...olyan 10%:90% aranyban mukodik a dolog.

Nagyon keves pepita kapcsolat mukodik egy ido utan sajnos. Kulonosen ertendo ez az Afrikabol bevandoroltakra akik igencsak szeretik a gombolyded fehernepet. A kultura az ket kulon fogalom es amikor meg csak randizik 2 ember nagyon konnyu a "kedvest" mutatni.

En tudom, hogy most nagyon szerelmes vagy es orulsz, hogy tartozol valakihez es azt is tudom, hogy a vilagert nem szeretnel mast, mint ezt a fiut...

De hidd el en tobb magyar lanyt lattam mar pepita gyerekkel egyedul maradni kulfoldon mint feher gyerekkel.

En is randiztam egy felver egyiptomi fiuval. Nagyon okos volt, apolt, rendkivul jo megjelenesu kellemes tarsasag. Azonban lattam, egy ido utan, hogy o meg en 2 kulonbozo bolygorol vagyunk valok. Kulonosen a muszlim dolog zavart. 4 honapot adtam neki es magamnak de ezalatt a 4 honap alatt Anyukam mindig csak azt kerdezte: megvan meg?

En megertem a szuleidet. A legjobbat akarjak neked - es igy ismeretlenul en is!!!! Nem tudom a fiu honnan valo, de ha Afrikai es muszlim, nehogy gyereket szulj neki!!!!

2008. febr. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat... elgondolkoztattak. Koszonom...

Valoban egy igazi szerelem... amior meg minden tokeletes. Persze minden mulando(?) na de nem szabad ilyenkor erre gondolni.

1,5 evig volt egy baratom, aki muszlim volt /Eszak-Afrika/. A vallasa annyira nem zavart... hanem a hulye "dolgai" de hat azok -valamilyen formaban- mindenkinek vannak... vege lett. Tanultam meg, vizumot nem kapta meg, hiaba koltottunk szazezreket meg fellebeztunk haromszor...

A mostani srac Del-Afrikai...jajj, de ne gondoljatok valami "nemzetkozi ....... -nak" egyszeruen csak igy jott ki a lepes, valoban nem falom en a ferfiakat.

A ket kultura elobb vagy utobb utkozni fog es szerintem rajtunk fog allni hogy hogyan kezeljuk majd ezt. Az biztos hogy egy "mix" kapcsolat sokkal tobb turelmet, megertest es toleranciat kovetel...

2008. febr. 23. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Koszonom, hogy elgondolkoztal a leirtakon! Ma visszaneztem "rad" hogy vajon valaszoltal-e mert engem igenis aggaszt a sok sors ami tonkremegy a szerelmi rozsaszinkod miatt. Ugyan igen, nincs megirva, hogy nem mukodhet es eleve halott a dolog - es nem is lehet igy elni - de szepen kerlek gondold at.

En egy ismerosom szuleset asszisztaltam a vegig es konyorogtem a fiunak, hogy ne hagyja ott a korhazban vajudo lanyt. A fiu csak a fajdalmat mondta es azt, hogy nem erti Afrikaban a nok a porban ahol rajuk jon szulik meg a gyerekeiket stb...ugyan forgott a gyomrom, de csak segiteni szerettem volna. A fiu vegulis bement a korhazba de a gyermek szuletese utani 2 ev pokol volt. Mindenkinek tonkrement az elete meg a kicsi gyereknek is.

Nagyon remelem, hogy talalsz egy jo embert. Legyen a szine akarmilyen is. Csak boldog legy!

2008. febr. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
A kérdésedre válaszolva: A szüleid nézőpontja nem fog változni, mert sajnos kissé szűk látókörűek. De, ha nem fogadják el a választásod akkor sajnos azt kell mondjam, hogy nem is szeretnek eléggé. Nekem egyszer Apukám azt mondta, hogy neki teljesen mindegy kit választok, csak boldog legyek! Szerintem Téged is csak ez érdekeljen. Sok boldogságok kívánok Nektek!
2008. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!