Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha azért utál...

Mit csináljak, ha azért utál pár ember, mert nem megy nekem valami és ezért a többiek velem, foglalkoznak, segítenek nekem? Ráadásul cikiznek az miatt, hogy nekem ez nem megy?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
semmit, gyakorold addig, amíg menni fog.
2011. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Lehet azért cikiznek mert másban meg te vagy jobb náluk!Sajnos ez egy ilyen világ szeretik a másik gyengeségeit az orra alá dörgölni.Furcsa kompenzálása ez annak h saját magukról eltereljék a figyelmet pedig nekik is biztos volna olyan amiben őket vehetik elő.
2011. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

lőször ted fel magadnak a kérdést és öszintén átgondoltan válaszlolj(magadnak)

1.Azért nem megy ,hogy veled foglalkozzanak?

2.Nem megy és segítség kell.

Ha az elsőre a válaszod igen akkor vagy elfogadod mások ellenérzését vagy keresel más módot hogy bekapcsolódj a társaságba.

Ha az 1 re nem a válaszod 2-re igen akkor élvezd a segítséget amit kapsz.És térj vissza a kérdéssorozatra 1 hónap múlva.

2011. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Miért bánt téged az, hogy utálnak? Miért akarod, hogy mindenkinek csak pozitív véleménye legyen rólad? Amúgy is mit érdekel téged olyan emberek véleménye akik nem is állnak hozzád közel.. Ráadásul én azt sem értem, hogy hogy utálhatnak téged egy ilyen dolog miatt... Ez nevetséges.. Túl sok energiájuk és idejük is van ezek szerint, hogy ha ilyen "utálások" beleférnek... Feltételezem az utálók leányzók és 18 év alattiak...
2011. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!