Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16 éves lányod elengednéd...

A 16 éves lányod elengednéd Balaton Soundra?

Figyelt kérdés
5-6 16 éves lány menne,és egy 19 éves lány is menne velük.plusszba egyik lány bátyja (aki felnőtt) és még egy másik lány nővére(aki szintén felnőtt)így elengednéd a lányod,szerinted tudnak vigyázni magukra?
2011. máj. 10. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Így a két felnőttel elengedném.
2011. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a lánytól és a társaságtól függ. 16 évesen simán mászkáltam a 16 éves barátaimmal vidéki koncertekre, mindig megbízható emberekkel vettem körül magam, volt eszem és soha nem történt semmi baj. Szóval én nem látok benne különösebb problémát.. de nyilván, ha a lány előtte soha ki sem tette a lábát, akkor a szülők nem akarják egyből mély vízzel kezdeni..
2011. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem kor függő. Engem elengedett volna édesanyám 16 évesen, mert tudja, hogy tudok magamra vigyázni, és tudom hol a határ. A testvéremet pl. nem engedi, mert ő inni, fiúzni akarna. De ha lenne egy 16 éves lányom, aki tényleg őszinte, nagyszájú, problémamegoldó, és talpraesett típus, akkor igen. Természetesen mindennap reggel-este beszélnénk.
2011. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11%

Nem.

Oda nem.

Különben is megkérdőjelezem, hogy milyen felnőtt az, aki azt a rendezvényt élvezi? Hát nem igen mondanám felnőttnek. Attól, hogy valaki az éveit tekintve felnőtt, még nem biztos, hogy gondolkodásilag is az. És egy felnőtt gondolkozású ember nem fog technora és társaira ugrabugrálni.

Szóval nem.

2011. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Persze, simán.
2011. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

15:56 a zenei ízlésed nem határozza meg, mennyire vagy érett. Szerintem te nem vagy felnőtt még, ha ezt magyarázni kell... Mindenki mást élvez, ők ezt.


Kérdésre: elengedném, ha a két felnőttel beszélek előtte, és látom, hogy megbízhatóak (a zenei ízlésük nekem mindegy).

2011. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

"Különben is megkérdőjelezem, hogy milyen felnőtt az, aki azt a rendezvényt élvezi? Hát nem igen mondanám felnőttnek. Attól, hogy valaki az éveit tekintve felnőtt, még nem biztos, hogy gondolkodásilag is az. És egy felnőtt gondolkozású ember nem fog technora és társaira ugrabugrálni. "


Jajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajjjjjjjjjj!!! :D Súlyos gondok vannak nálad, kedves hozzászóló.

Ülj vissza a Romantica csatorna elé, mert vége a reklámnak.

A felnőttekről meg ne beszéljen az, aki láthatóan látni se látott még egyet se...

2011. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"És egy felnőtt gondolkozású ember nem fog technora és társaira ugrabugrálni."


Rockot, metalt hallgatok, nem szeretem a technót, de ezen még nekem is megakadt a szemem. Max. tizenévesekre (illetve nagyon gyerekes emberekre) jellemző, hogy a másik leszólásával határozzák meg önmagukat, úgyhogy aki ezt írta, az sem lehet felnőtt. Felnőtt attól vagy, hogy nem érdekel, más mit csinál, Te a saját utad követed, és azért felelősséget vállalsz.


A lány személyiségétől függ (érett-e? megszégyeníti-e magát azzal, hogy mértéktelenül berúg? könnyűvérű-e? stb. stb.), én 18 év alatt nem jártam fesztiválokra, igaz ennek anyagi oka is volt. Ha azért menne, mert valóban szereti azt a zenét, és a barátaival ki akar kapcsolódni, max. mértékkel iszik, nem drogozik és nem fekszik be idegenek sátrába, akkor tőlem mehetne. (Kérdés, egy szülő ezeket mennyire tudja felmérni.) Ha elengeded, kösd ki, hogy gyakran telefonáljon, a hangjából úgyis hallod, ha valami nem oké.

30/N

2011. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

abból amit leírtál még nem tudnám biztosra mondani hogy engedném vagy nem, attól függ hogy milyen a lányod. te ismered, ha megbízol benne, akkor engedd.

de ezt ne arra alapozd, hogy hány gyerekkel meg hány felnőttel menne, mert azt te sem gondolod hogy majd a nagyok az egész fesztivál alatt pesztrálják a többieket, ők is azért mennek hogy szórakozzanak, és ha két különböző koncert érdekli őket, akkor külön mennek. na meg ha együtt is maradnak, senki nem fogja azt mondani a lányodnak, hogy ugyan a tizedik felest már nem kéne, vagy nem kéne bevenned ezt a kis szines bogyót, mint ahogy azt sem, hogy ne menj el a bokorba ezzel a csávóval akit most láttál először. ha ezektől nem félsz mert tudod hogy nem csinál ilyet csak akkor engedd. igazából az hogy társasággal megy az max attól védi meg hogy belekössenek, vagy zaklassák, a saját hülyeségétől nem.

2011. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Gyerektől függ, nem szívesen engedném el, de lehet meggyőzhető lennék. De egy biztos, ha eddig nem engedtem sehova, akkor nem oda engedném először.
2011. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!