Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a gyereked a...

Elengednéd a gyereked a legjobb barátjával az Aquaworldbe? Ha igen, hány éves kortól? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem túl messze elengedném a lányom már 13-14 év körül, de aqaworldbe nem hiszem..

azért az veszélyesebb hely..megcsúsznak, betörik a fejüket, vagy bármi..egy fürdő nem játszótér..

de felajánlhatnád hogy elmehetnek moziba,vagy ilyesmi..

Esteleg kérj meg valakit hogy kisérje el a gyereked a barátjával az aquaworldbe.

2010. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azért írhatnál még pár infót..hány éves a lányod, a barátja, távolság stb
2010. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*vagy fiad (?)
2010. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem függ attól, hogy mennyire ismeri Pestet a gyerek, ha nem ismeri akkor inkább nem. Meg attól is függ, hogy mennyire bízol a gyerekben és milyen a gyerek. Én magamat eltengettem volna anno és anyám 14-15 évesen már elengedett egyedül strandra, moziba. "Az élményelemeket mindenki saját felelősségére használhatja! Az élményfürdő 14 éves kor alatt felügyelet nélkül nem látogatható." Szerintem ha elég érett, nem gyerekes a gyermek 14 év felett mehet.
2010. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
általánosságban kérdem
2010. dec. 27. 17:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát én kb. 16 évesen engedném el először. Persze ez attól is függ, hogy fiú, vagy lány. Ha lány, akkor 16 évesen mindenképp, de a fiúk ebben a korban még csak elökörködnék a dolgokat, és az egy fürdőben sose jó. (pl. elcsúszik és szétveri a fejét) Amúgy mennyi idős a fiad/lányod?
2010. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
amúgy 18
2010. dec. 27. 17:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen, már ne haragudj, de nem is lenne muszáj neki kéredzkedni tőled. Legalábbis én nem tettem és nem is kellett már olyankor, pedig szüleim nem a lazaság mintaképei. L/24
2010. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
-.- akkor persze, és könyörgöm, ne keserítsd meg a gyermeked életét a túlzó féltéssel. Hidd el, azzal csak ártasz!
2010. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pffffff bazzz 18 éves és ilyen kérdés... Inkább szerezz magadnak egy faszit!!!
2010. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!