Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált anyukák hol kezdtetek...

Elvált anyukák hol kezdtetek ismerkedni? És hogyan?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és most válunk, közös megegyezéssel.Sajnos kihaltak az érzelmek, és nem láttuk értelmét tovább folytatni.Férjem már találtis magának valakit, és én is úgy érzem készen állok az ismerkedésre.De nem tudom hogy kezdjek neki, hisz már 7 éve nem kellett ilyeneken gondolkodnom, és kiestem a gyakorlatból is.Meg hát máshogy ismerkedik az ember 17 évesen és 24 évesen.Hogyan és hol kezdjek neki?És ha megismerek valakit rögtön aval kezdjem van két gyerekem,vagy azt később?Ti hogy csináltátok, vagy hogy csináljátok?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. máj. 11. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia mellőzd rögtön a közepébe vágást!!! Az én ismerösöm úgy csinálta hogy beszélgettek sokat, mad taliztak és kitapasztalta hogy milyen ember stílusa és szeretné- e a gyerekeket. Majd mondta neki hogy van egy lánya de nem akarja hogy talizzon vele még mert ne a gyerek miatt szeresse meg hanem önmagáért...
2011. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen meg kell mondani a 2 gyereket, hogy nézne ki, ha hazugsággal kezdenél?
2011. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
társkereső?
2011. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Online csevegő és társkereső oldalakon kezdtem ismerkedni /8 év házasság után/ bő adatlappal, és a bemutatkozó részben megemlítettem, hogy van egy kisgyermekem. 16 hónapja élek boldogan távkapcsolatban. A személyes ismerkedés nekem amiatt, hogy nem vagyok bulizós típus, nem jött be. Mielőtt rátaláltam volna a mostani páromra, volt azért kb. 10 első randim, amiből nem lett folytatás, de nem adtam fel. 29N
2011. máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!