Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdtetek teljesen új...

Hogyan kezdtetek teljesen új életet, és mi vezetett odáig, hogy meg kellett tennetek?

Figyelt kérdés

Sokszor annyira elegem van az életemből, hogy azon gondolkodom, meg kéne próbálni azt "újraépíteni".

Nektek volt már ilyen? És ha igen, sikerült elérni, amit vártatok tőle?


2011. okt. 17. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam mindig csak tervbe van,de még nem szántam rá magam...
2011. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is abban a fázisban vagyok régóta, hogy "kéne". De még érdemben nem változott semmi.
2011. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam rajta egyszer se szántam el magam inkább még nagyobb bajt csináltam.. :S
2011. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szóval vagyunk még páran, akik félnek elszánni magukat. :)

Kedves 3., mi volt a nagyobb butaság, ha meg lehet kérdezni?

2011. okt. 17. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ez úgy kezdődött hogy én a fővárosba jártam egyetemre amit sajnos nem tudtam elvégezni és a barátnőmnél laktam együtt 3,5 évig, persze rengeteget halasztottam munkavállalás miatt is. A lényeg az hogy nagyon összebalhéztunk és szó szerint másnap korán reggel össze pakoltam és visszamentem vidékre a szüleimhez ott éltem pár napot majd egy ismerősömhöz mentem ki Németországba dolgozni aztán hazajöttem elvégeztem egy gyors tanfolyamot és most közös vállalkozásom van egy gyerekkori jó barátommal és persze egy másik városban lakok közel a családomhoz de a fővárostól messzebb és már új kapcsolatom is van ami egyáltalán nem emlékeztet a régire és persze stílust is változtattam szóval teljesen megváltoztam új barátok szinte új környezet és nagyon el vagyok :)
2011. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én úgy kezdetem új életet, hogy a régi már annyira rossz volt, és annyira nem működött, és annyira senki nem nézett engem semmibe, hogy azt mondtam: ennél az életnél bármi jobb!

Az is jobb lenne, ha hajléktalan lennék, az is, ha idegen országban élnék, minden...

Nem bírtam tovább, hogy én azért éljek, hogy másokat kiszolgáljak, másoknak megfeleljek, és cserébe csak azt kapjam, hogy unalmas, buta és egyéniségtelen vagyok.

Tudnék mesélni, de nem akarok.

Eljutottam arra a pontra, hogy nem számít, mi lesz a ára, de változtatnom kell, különben tönkremegyek lelkileg.

Muszáj volt változtatnom, ha nem akartam beledögleni az életembe.

Besokalltam!

De, amíg idáig eljutottam, az őrült nehéz volt.

2011. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azt hittem jó sok ével ezelőtt,hogy ha közelköltözök a páromhoz,akkor boldog leszünk happy ever after.Hát csalódtam:D Na akkor megint új életet kellett kezdenem.Fogakat összeszorítva újrafelépíteni a kis világom.Önbizalom,bizalom,barátságok,tanulás,munka..Utána a következő 4-5évben még ért sok csalódás,újra felkeltem a gödörből.Megerősödtem,de ezzel sajnos gyakori a magány is.A következő lépés az,hogy másik kontinensre megyek 3 év múlva kb.Most úgy döntöttem,hogy nem számít a szerelem,ha valakivel lesz majd a következő 3évben igazi szerelem,én akkor is elmegyek messzire.Az illető majd vagy jön velem,vagy nem!Igazából semmi sincs,ami idekötne,csak le kell diplomáznom,meg a munka ami ideköt,hogy legyen alaptőkém.

23N

2011. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csaladi, penzugyi es egeszsgugyi okokbol fel kell fuggesztenem a tanulmanyaimat- az almomat- 1 evre.


Szoval minden osszejott ami johetett.

Am most ebben az egy evben megcsinalok minden penzt hozo otletemet, es most nem felgozzel fogom gyurni a dolgokat- az almomat felredobtam egy evre igy azzal most nem kell foglalkoznom :"( - de sajnos ilyen megosztott energiaval, odafigyelessel nagyon nem mentek a dolgok, egyik se... Mar tul sok lovat akartam "osszefogni" h ne essen szet minden... Ugy ereztem szetszakadok...

2011. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wdQzDZb4byY


....engedd el, ami nem kell.....

hidd el.. ha nincs miért meghalnod úgy miért élsz?!

2011. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!