Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki már...

Van itt olyan ember aki már volt drog/alkohol elvonón? Vagy esetleg ismerőse? Milyen kezelésen vett részt és mennyire volt eredményes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm az olyanon volt hogy bent kellett maradnia 2 hétig és semmi nem volt se tv semmi, rendszeresen voltak foglalkozások és szabad idős tevékenységek, kijárás megvolt tiltva csak nagyon indokolt esetben engedték ki. És neki működött azóta nem ivott egy kortyot sem és egyből megváltozott az élete lett pénze kapott jobb munkát és a családi élete is kezd helyre rázódni :)
2011. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én voltam drog elvonón. Detoxikálóból kerültem rögtön oda. Infuziót kaptam illetve gyógyszereket. Beszélgetnem kellett pszichológusokkal illetve csoport foglalkozások voltak. 6 hetet voltam. Nálam sikeres volt azóta is tiszta vagyok illetve semmilyen függőségem nincs. Tudom kezelni a dolgokat úgy ahogy kell tehát hétvégén bele fér egy kis bor vagy egy szál cigi de a problémáim nem igy vezetem már le. 22 éves azóta egyetemista boldog lány:)
2011. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként látogatókat fogadhattál a hat hét alatt?

2011. máj. 11. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem voltam még 18 így édesanyám bent lehetett amikor akart. szinte non stop természetesen foglalkozásokon vizsgálatokon nem. De nagyon rendesek voltak az ellátók, orvosok is szóval sokaktól hallani, hogy lenézőek a nővérek mert, hogy csak egy rosz drogos nos itt nem így volt segitettek és tényleg mindenkire figyeltek.
2011. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem melyik intézményben voltál?
2011. máj. 11. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
NADA
2011. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 intrepid ***** válasza:
Nos én a nővérpult másik oldalán állok. Nincs semmi oka félni az illetőnek, nem arra megy ki a dolog, hogy kiszúrjunk a bekerülőkkel. Ez is egy betegség, ugyanúgy, mint egy dohányos bekerül a belgyógyászatra: - ő is saját magának okozza a betegségét, mégsem bánnak másként vele. Viszont ha nem teszi le a cigarettát, őt sem tudják meggyógyítani.
2012. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!