Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós-unoka sztori érdekel? .

Anyós-unoka sztori érdekel? .

Figyelt kérdés

14 hónapos a lányom.

most hogy jó idő van mindíg kint lennénk.

társasházban lakunk közelbe elég gyatra a játszi.

szóval anyósomhoz szoktunk kimenni vidékre mert ő

kertes házban lakik és hadd játszon az unoka kint.

a férjem holnap megy ki hozzá fusizni

de nekünk azt mondta NE MENJÜNK mert

fárasztó neki az unoka után rohangálni..

ez nagyon betett...

1 héten kétszer megyünk .fárasztó neki az unokája?

mindenfélét kitalált :

fáradt vagyok dolgozok ( 1 héten 4 órát melózik 2 alkalommal )

úgyis zavar kisfiam a munkában a gyerek..

hosszú a nap ..

stb stb..

ha meg nem megyünk az a baj !


..

pedig anyós szereti az unokát csak fárasztónak

találja hogy egész nap utána rohangáljon ( elég kövér )

ajánlottam hogy főzök is szivesen.

erre : FŐZZEK OTTHON

baromi fárasztó. idegesítő egy nő.

csak azért írtam le mert rosszul esett hogy lepattintott

mindenféle ócska kifogással hogy ne menjünk.

mellesleg 10 kmerre lakik tőlünk

biciklivel mentünk volna

de azért elvárja hogy délben induljak ki hogy őtudjon

pihenni délelőtt.

hadd kapjon napszúrást a gyerek.. ugye?

a férjem azt mondta menjek..

de nem megyek oda ahol nem látnak szivesen

csak akkor ne sírjon később hogy

NEM LÁTTA AZ UNOKÁT !


köszi hogy elolvastátok..

14 hós baba anyukája


2011. máj. 11. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
én sem vinném iylen helyre a gyerekemet.ha akarja látni akkor majd eljön és meglátogatja.keress akkor valami parkot,vagy füves részt ahol futkorászhat,labdázhat.Ne vidd hozzá.van neki kismotorja?Azt betonon tudja hajtani.
2011. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Másnak meg az a baja hogy anyós állandóan rajtuk lóg és mindig csak unokázna, szóval te még hozzájuk képest jól jártál :)

MI kéthetente találkozunk, én erre azt mondom pont elég. Nekem mindenképp, a gyereknek is mert állandóan megyünk valahova, csinálunk valamit, tehát nem lesz attól kevesebb az élete mert anyóst csak kéthetente látja, és anyóséknak is elég mert nem hívnak/jönnének gyakrabban.

2011. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Bár nem kérdés,de én a helyedben nem vinném el a babámat az anyóshoz,ha ilyeneket mond.Aztán majd ha feltűnik neki,hogy nem mentek,akkor mondanám el neki,hogy miért is nem és ,hogy ez mennyire rosszul esett,hogy ilyen dolgokat mond a saját unokájára,na és hogy ennyire nincs rátok tekintettel.
2011. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Én-mint 2 gyerekes anyuka-biztos,hogy még a saját Anyámhoz se vinném ilyen hozzáállással!10 km-ert biciklizni,!Viccelsz?!Még autóval SE indulnék el.Beszéld meg a férjeddel,mit is szeretne,mert ez így nem járható út!
2011. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk én nem ragaszkodnék ennyire hozzá, az tuti. Ha tudom hogy nem akar velünk lenni, nem ajánlok fel mindenfélét (pl. főzés) csak hogy mehessünk, azért ennyire gondolom nem tuti hely hogy mindenáron menni akarj hozzá, nem is értem....

A gyereknek azért még lehet jó a kapcsolata vele ha nem találkoznak hetente kétszer, hanem csak ritkábban, van aki még ritkábban találkozik a nagyszüleivel mégis szereti őket.

2011. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Az én anyósom is ugyanez, ha még nem rosszabb. Az apósom még mielőtt terhes lettem volna, kijelentette, jobb lenne, ha nem szülnék mert neki nincs kedve meg ereje egy gyerek után rohangálni. Szép kis nagyszülő. Hát nem is hagytam ott náluk, de egyszer kétszer, mikor muszáj volt és a férjem nagyon erőltette, akkor ott maradt náluk, akkor meg akartak halni, hogy ők mennyire elfáradtak. Arra persze nem fáradtak, hogy minden reggel 8 km-t sétáljanak, mert az egészséges. Nevetséges ez az egész. Attól mászok a legjobban a falra, amikor a barátnőinek meg mondja, hogy az unoka az élete, meg hogy mennyire szereti.

Jobb ha hozzászoksz, mert ez nem fog változni. Sajnos az én anyum nagyon messze lakik tőlünk, így eléggé egymagunkban vagyunk, de én nem fogom hallgatni a siránkozásukat.Én sem megyek hozzájuk, csak ha nem tudom elkerülni egyébként.

2011. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

ténylegesen ő rohangál a gyerek után vagy te?

ha te, akkor szomorú hogy ilyen..

De ha tényleg ő, akkor lehet igaza van

2011. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Már elnézést de tudod attól hogy nagymama még van saját élete és egyáltalán nem kötelező a te gyereked pesztrálnia. Joga van neki mást csinálni, joga van hozzá, hogy ő ne olyan imádós, állandóan rajta lógós jellem legyen. Joga van hozzá, hogy a kövérsége miatt fáradt legyen. Joga van hozzá, hogy eldöntse ki megy a házába és mikor. Lehet kicsit rosszul fejezte ki magát de senki sem tökéletes. Már ne haragudj de szerintem te vagy bunkó és követelőző, nem a te gyerekedért él az egész világ. Még csak nem is arról van szó, hogy utálja vagy keresztbe tesz mint sok anyós, csupán, egyedül szeretne lenni vagy mással foglalkozni...
2011. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
21.02.-nek van igaza. 14 hónapos gyerek után szaladgálni,állandóan rajta tartani a szemét,még egy fiatalnak is fárasztó. Idősebb korban már szüksége lehet a pihenésre is.
2011. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%

Minel kevesebbet dolgozik valaki, annal tobbet sir es annal lustabb, mert nem tudja az idejet beosztani. Nekem keresztanyam ilyen, mindenkinek panaszkodik, hogy neki semmi sincs ideje, pedig 20 eve nem dolgozik. Az ilyen emberek, mint anyosod is, elkenyelmesednek, a nehezsegekkel egyre kevesbe akarnak megbirkozni beszukult eletviteluk miatt. Ahogy mondod - ne sirjon, ha nem latja az unokat, ha egyszer o nem akarja latni.


Ja, es meg valami. Minel kozelebb lakik rokon, annal kevesbe jo a kapcsolat. Mindenkitol ezt hallom, en is ezt tapasztalom. Nagyon keves a kivetel.

2011. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!