Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti ezt hogy mondtátok...

Lányok, ti ezt hogy mondtátok el a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Hogy mondtátok el,hogy lefeküdtetek a barátotokkal? Vagy előtte megbeszéltétek velük? /nincs ilyen problémám,csak érdekelne/
2011. máj. 12. 15:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem mondtam el, ők is voltak fiatalok, rájöttek :D
2011. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Miért kellene ezt megbeszélni / elmondani? Én sem mondtam el nekik, de anno anyukám kitalálta, mert feltűnően jókedvű voltam. Viccesen kérdezte, hogy megtörtént-e a nagy esemény, én pedig nem hazudtam, mondtam neki, hogy igen. De magamtól nem mondtam volna el, hogy anyu, apu, lefeküdtem a barátommal.
2011. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Én nem mondtam el. Vagy rájöttek abból, hogy többször együtt aludtunk, évekig együtt voltunk, azóta is vagyunk, vagy majd rájönnek akkor, ha megszületett az unokájuk :) Nem tartom tabutémának, de a családom többi része igen, és nem is volt olyan szoros kapcsoalt köztünk, hogy ilyesmiket megbeszéljünk. A legjobb barátnőmmel is ritkán beszéltünk és beszélünk csak a szexről, holott nagyon jól ismerjük a másikat. Mindenesetre én a gyerekemet úgy fogom nevelni, hogy ne féljen elmondani ilyen dolgokat.
2011. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem mondtam el, gondolom most már 4 év párkapcsolattal a hátam mögött rájött. Ő sosem kérdezett én sosem válaszoltam:D Nem vagyok gyerek már...
2011. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagykorú voltam, nem mondtam el.


De ha jó a viszonyod anyukáddal, akkor négyszem közt, dumcsizzátok meg.

Mondjuk, én mint anyuka, úgy nevelem a lányom, hogy mindent elmondhat nekem. És ha ottlesz az ideje, fel fogom készíteni mindenre, és inkább én adom a kezébe az óvszert (és viszem el dokihoz), mint hogy baj legyen.

És sajnos, ez az időpont egyre jobban kitolódik... :( Nem hiszem,hogy a mai tizenévesek agyilag is érettek ezekhez, lásd, ma már ott tartunk, ha egy 14 éves szűz, az már lassan ciki. (Na ettől a részétől azért félek.)


Üdv!

2011. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Én se mondtam el. Rájönnek ők anélkül is, nem hülyék és ők is voltak fiatalok. :)
2011. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam el. Anyu amikor rákérdezett, már rég túl voltunk rajta ( úgy 1,5 évvel :)).
2011. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)

Én még csak 15 vagyok,de úgy gondolom,hogy vagyok olyan jó kapcsolatban az anyukámmal,hogy majd elmondjam neki,ha megtörténik.

2011. máj. 12. 15:19
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent megbeszélek az anyukámmal. Az apukámmal nem olyan szoros a kapcsolatom, de anyukámnak mindent elmondok. Szóval azt is elmondanám, ha lefekszem a barátommal. Legalábbis az első alkalommal. Utána, a többi barátommal már más a téma.
2011. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Én elmondtam neki. Három fiúval jártam, egyel még mindig :) Mindegyik hosszútávú kapcsolat volt. És mindegyik esetben elmondtam anyának, hogy megtörtént az első. Nem éreztem kellemetlennek. Amikor kettesben voltunk akkor mondtam neki, h képzeld anya megtörtént, és ennyi. Ő örül, h ilyen őszinte vagyok vele, és én is örülök, h ilyen őszinte lehetek vele.
2011. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!