Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki bukott már meg 8. -ban...

Valaki bukott már meg 8. -ban év végén? És ezt hogy mondtátok el a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor a bátyám igen.

Évzáróra már anyuék tudták, persze nem örültek neki, de mit tudtak tenni, akkor már.

És még van esély a pótvizsgán!!!!!!

2011. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
elég fura h anyukádék még nem tudják, ha egész évben ennyire érdekelte őket, hogy h tanulsz (mert hát ugye ezek szerint nem kérdezősködtek a jegyeidről), akkor szerintem most sem fogja őket érdekelni a bukás...bár én a szüleid helyébe elsüllyednék a föld alá
2011. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

anya figyelj csak, kicsit hülye voltam év közben és most meg úgy néz ki hogy megbuktam.

Hát azt nem értem, hogy miért nem tanultál legalább annyit, hogy át menj? Most akkor nem kéne idegeskedned.

2011. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
ezen nincs mit szépiteni, egyszeruen mondd el nekik, h mi a szitu....és készulj a potvizsgara, igérd meg szuleidnek, h ott majd átmész
2011. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorúnak tartom, ha erre eddig nem derült fény.
2011. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
8.-ban miből lehet megbukni? Összeadásból? Van valaki, aki 8.-ban bukott, és adófizető állampolgár lett belőle munkanélküli, prostituált vagy piti bűnöző helyett? Ne a szüleid miatt aggódj, hanem a 60-as IQ-d miatt!
2011. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha az öcsém vagy akkor add vissza a pénzt amit kaptál :D És majd jól megverlek :D

Amugy lesz pótvizsga, mindenkit átengednek, de azért érdemes átnézni a tananyagot...

Feltéve ha nem több tantárgyból rántottak meg.

2011. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Ehhez külön tehetség kell, nagyon kevesek tudják megcsinálni.8.-ban megbukni, ez igen, gratulálok.Bár nagyon elgondolkodtató, hogy miért is kell ezt külön elmondani anyuéknak? Hát miért nem tudják, sejtik már régen??
2011. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Vannak akik buknak általánosban. Engem a tanár 6.ban buktatott meg földrajzból. De anya nem haragudott, mert tudta, hogy megtanultam amit a tanár kiadott és utána be is ment beszélni a tanárral, hogy miért nem sikerült talán nem tudta? És azt mondta a tanár, hogy de igen csak a tavalyi dolgokat nem. Senkitől nem kérdezte és tőlem is csak azért, mert volt egy régebbi dolog. Vagyis egyszer anyával volt valami kisebb veszekedésük. De én jó voltam abból a tárgyból amikor egyszer megtudta, hogy kinek a lánya vagyok onnantól kezdve bármit csinálhattam sose kaptam kettest. Ez van. Mond meg szüleidnek. Pótvizsga majd sikerül.
2011. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!