Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nyomhatta...

Szerintetek miért nyomhatta ki a telefont párom? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tegnap amikor eggyütt voltunk csörgött(este) a telefonja,és amikor mehnéte hogy ki az (70-es szám)kinyomta hogy nem tudja hgy kié,aztán mondta hogy biztos a haverja barátnőjéé.Mondta biztos a haverja keresi.Mondtam neki akkor miért nyomta ki,ha a haverja keresi.Utána kérdeztem hogy azért nyomta e ki mert ott vagyok és azt mondta hogy igen.Viszont tegnap délután is hívta egy csaj(hallottam a hangján)és mondta nekia párom hogy nem megy dolgozni,de mást nem nagyon értettem hogy mit beszélhettek a csajjal.De megvan a csaj száma csak nem tudom hogy milyen ürüggyel hívhatnám föl.Szerintetek?
2011. máj. 12. 16:08
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
84%
Ürüggyel? Bármilyennel, az más kérdés, hogy beszélgetni is akarsz-e vele :D
2011. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 Darcy01 ***** válasza:
65%
Túl egyszerű lenne megkérdezni a párodat, hogy ki volt az mit akart??
2011. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
28%
lehet van csaja.Ezek így kezdődnak.Simán felhívnám rejtve és érdeklődnék hogy kivel beszélek?És mondjuk ha megtudom a nevét,megkeresném a neten a párom ismerősei közt.honnan ismeri utána járnék..:)
2011. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
81%
Darcy: megkérdezte.
2011. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
19%
Ha egy ilyen dolgot már ellenőrizni akarsz akkor elég szar lehet a kapcsolatotok és nem is lesz hosszú életű. Bizalom sehol....
2011. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 Darcy01 ***** válasza:
81%

Ja igen, bocsánat.

De az végül csak nem derült ki, hogy mit akart a csaj.

2011. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
65%
Miért nyomhatta ki? Én is kinyomom a vadidegen számokat. Semmi oka nincs, de felvenni úgysem veszem, akkor meg ne csörögjön.
2011. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Kérdeztem hogy ki az(amikor kinyomta)azt mondta nem ismeri,utána már azt mondta hogy biztos a haverja keresi a barátnője számán.Utána kérdeztem hogy azért nyomta e ki hogy én ott voltam azt mondta hogy igen.Már nem tudok eligazodni rajta.Délután is hívta és beszéltek is,csak azt értettem akkor hogy a párom mondta neki hogy nem megy be dolgozni.
2011. máj. 12. 16:18
 9/52 A kérdező kommentje:
De ezzel a számmal már többször is beszélt,úgyhogy biztos hogy ismeri.
2011. máj. 12. 16:19
 10/52 anonim ***** válasza:
68%
pl. láttam h kerested tegnap a páromat mit akarsz tőle, mond el most..x) vagy szedd ki a párodból..
2011. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!