Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem otthon töltötte...

A férjem nem otthon töltötte az éjszakát a telefont meg kinyomta ha hívtam. Ez belefér egy házasságba?

Figyelt kérdés

Elment szórakozni egyedül hétvégén kora délután egy másik városba- engem nem akart elvinni, arra hivatkozva úgysem érezném jól magam a barátjával mert ő nem veti meg a piát-és másnap délelőtt jött haza mondván a havernál aludt.

Eddig ezt 2-szer játszotta el fél év alatt. 15 éve vagyunk együtt és vagy 2 kisgyerekünk. Én ilyet soha nem csináltam, hogy éjjelre kimaradok.


2010. dec. 29. 18:36
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fér bele a házasságodba, amennyire hagyod.
2010. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez már bőven nem fér bele egy házasságba. Hogy képzeli ezt a férjed, hogy otthon hagy téged 2 kisgyerekkel??? Egyáltalán hány évesek vagytok?
2010. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog a bizalom,de sokkal szebb ha tudod,hogy biztosra mehetsz... Csinált ilyeneket régebben is,vagy csak mostanság? Ha ez újdonság akkor azt ajánlom,hogy a következő ilyen alkalomra szerezz gyerekcsőszt,meg egy idegen autót,és kövesd,hogy megnyugodhass! Az én egyik barátnőmnél is voltak hasonló történések,aztán ő is utánanézett a dolgoknak,méghozzá sajnos nem is hiába....
2010. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
81%
Nem szabad szemet hunyni felette.
2010. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Én 35 férjem 36 éves. Gyerekek 10 és 8 évesek.
2010. dec. 29. 18:49
 6/48 anonim ***** válasza:
76%
Nem fér bele! Fordított esetben a férjed mit szólna hozzá???? Valószínű neki se tetszene. Viszont ha te ezeket hagyod akkor ne csodálkozz rajta, mert vissza is fog élni a helyzettel... Nem hülyék a férfiak, kihasználják a helyzetet, úgyhogy ne hagyd magad mert te fogod meginni a levét ha nem veszed kézbe a dolgokat!
2010. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 Kokas Lajos ***** válasza:
100%
Mindegy majd ezért is lepontoznak a férfigyűlölöők, de had kérdezzem meg: Te tényleg komolyan mástól várod erre a választ, mikor te éltél le evvel az emberrel 15 évet???????? Mivel ez veled történt meg, neked kell rájönni az okára. persze meghalgathatod a "sakál kórust", majd jól megmondják neked, hogy válj el, semmizd ki a palit, meg ilyesmi. Legtöbben ezért teszik fel a kérdést, hogy itt majd jól megtámogatják őket "erkölcsileg", hogy milyen szemét egy pasit fogtál ki. Érdeklődéssel várom a te kérdésedre érkező válaszokat, engem már nem bosszant, inkább szórakoztat!!!
2010. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
79%

az én párom sokat dolgozik külföldön,hálistennek mindketten hűségesek vagyunk,szeretjük egymást.

de ez,hogy 2 gyereketek van és bulizni jár,kimarad éjszakára ez nagyon nem normális dolog egy kapcsolatban,házasságban.

2010. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
93%
Néha el kell engedni a férfit, de az nem volt szép tőle, hogy a telefonját kinyomta.Meg kell vele beszélni, hogyha el is megy, ne tegye ezt, mert bármi történhet veletek, és akkor hogyan értesítik őt?
2010. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
61%

Én is eljárok egyedül bulizni, barátnőmnél alszok, másnap megyek haza. 6 éve vagyunk együtt, baba nincs.


26/L

2010. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!