Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jellemeznéd az ilyen...

Hogyan jellemeznéd az ilyen embert? Lusta, kényelmes vagy valami más?

Figyelt kérdés
Hónapok vagy évek alatt nem tud megtanulni használni alapvető dolgokat. Pld:mosógép,telefon,tűzhely stb. Mindég mindent megkérdez,holott már ezredjére csinálja. Ha csak a boltba megy le(2perc),úgy kiöltözik mint aki bálozni megy. Nem megy be a boltba még egy kenyérért sem,ha a gyerek vele van. Rögtön elkezd "nyígni" ha véletlenül rámegy valami a ruhájára,vagy a gyerek összekeni(14hónapos). Ha nagy ritkán süt-főz valamit rögtön megy zuhanyozni,mondván büdös olajszagú. Este lefekvéskor magára nyom egy doboz sprét. Sehová nem megy magától mindenhová kísérni kell valakinek. Két megállóra nem száll fel a buszra mondván eltéved. Egész nap úgy elvan mint a befőtt,nem csinál semmit. Elvan a keresztrejtvényeivel.
2011. máj. 13. 10:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%
Te vele élsz? Vagy külön laksz, és csak jólesik beledumálni mások magánéletébe?
2011. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Ááá, ilyet ismerek én is! Én úgy elemztem ki magamban, hogy anyuci elkényeztetett pici fiacskája, aki helyett anyuci mindig mindent megcsinált, mellette kívülről mutatja, hogy milyen pedáns. Tipikus, kívül szép az alma, de belül férges. Azt akarja, hogy mindig valaki vele foglalkozzon és hogy ő legyen a világ közepe. Igen megrázó lehet neki, hogy már ott a gyerek is..... Az ilyet még gyerek nélkül rövidtávon repíteni kell.
2011. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
93%

Ha te vagy a felesége, akkor ne add fel, csapj az asztalra.

Az én férjem is eljátszotta ezt, bepróbálkozott az "én külföldi vagyok, ezt nem tudom" dumával is, akkor szembesítettem azzal, hogy ha a számítógéphez kell egy kütyű, akkor bezzeg utánanéz a neten, kikérdezi a kollégáit, megnézi a bolt címét a neten, elmegy és beszereli. Az agyzárlat meg csak akkor jön rá, ha az OBIba kell menni egy doboz csavarért. Hát frászkarikát.

2011. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
6%
Azt gondolom, hogy minden rossz tulajdonsága ellenére megérdemel annyi tiszteletet, hogy ne beszéljék ki idegenek a háta mögött. Te viszont egy kis kotnyeles lehetsz...
2011. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

:-o

most ez komoly????

2011. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
szerintem szociális fóbiás és kényszerbeteg. és ha tényleg ígyvan akkor nem leszólni kéne, hanem segíteni neki.
2011. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom róla, hogy: nő/férfi? idős/fiatal? dolgozik/gyesen van/munkanélküli?

Lehet depressziós is szegény és akkor nem bassztatni kellene, hanem segíteni rajta. Csak hát ugye sokkal könnyebb ítélkezni és minősíteni.

2011. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
44%

Amugy, tenyleg "anyuci pici fiacskaja" a elterjedt kifejezes ra.

A igazi gond ott van, hogy ha jol ertem, nem dolgozik - es ezek legtobbje, amit csinal, kenyszeres potcselekves.

"El kell kuldeni dolgozni" es akkor majd nem lesz ideje ezekre a hulyesegekre.

Tudom, mert en is hajlamos vagyok a husszabb passziv idoszakokban hasonlora (es nem vagyok ra buszke) de abban a pillanatban, ahogy van mint tenni, akkor azt teszem, es nem foglalkozok ezzel a hulyeseggel.

2011. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
86%

Ne legyünk már álszentek!

Nem olyan ritkaság ez egyik oldalról sem! Az egyik internetes fórumon írta valaki, hogy bevásárlás közben hallott egy apukát és fiát beszélgetni, hogy "ha ezt elcsesszük, akkor soha többet nem kell csinálnunk".

És őszintén szólva, mi nők is eljátsszuk néha a sebzett szárnyú madárkát.

2011. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
23%
látom sokaknak nem tűnt fel, hogy a leírás alapján az illető nemnagyon mer emberek közé menni. szerinted akkor eltud menni nagyeszűek? ha el is megy még rosszabra fordul az állapota
2011. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!