Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jellemeznéd azt a férfit...

Hogy jellemeznéd azt a férfit aki megüti a Párját/Feleségét?

Figyelt kérdés

Konkrét nem olyanra gondolok hogy szemét,bu.nkó,az ilyen nem férfi....stb

Hanem inkább a lelkivilágukra vagyok kiváncsi!


2010. máj. 8. 23:04
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Van külömbség az között aki rendszeresen mindenért veri a Párját és az között aki csak akkor ha az nőnek nagy a szája?(Természetesen nem ok nélkül)


Tudom nincs!Mert elitélem az ilyen férfiakat!De most inkább a lelki oldalára lennénk kiváncs!

2010. máj. 8. 23:07
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Kissebsegi koplexus, atmegy erofitoktatasba, ki ha en nem-kedesbe.
2010. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

Azt a férfit, aki megüti a párját, én nem jellemezném. Jellemtelen. Nincs lelki olala, és nem szorul elemzésre. Legalábbis nálam nem.


Más tészta, a Maónika show-ban lévő párok. Ott olyan a nő is, hogy egyszerűen kiprovokálja, hogy megüssék. Na az ilyen megérdemli. Ezek megérdemlik egymást! De ez egy külön kategória.


De ahol egy normális nő és férfi van, és egyszercsak a férfi megüti a nőt, (bármilyen heves vita közben is), az nálam válóok. Ilyenkor sem elemzem a lelki okokat. (hálisten még nem voltam ilyen helyzetben és el sem tudom képzelni).

2010. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát...tipikus, nekem volt egy lakótársnőm, beköltözésem estéjén a "barátja" véresre verte. A lány egy hétig rinyált nekem, hogy soha többé, soha többé, lezárta, a mocskos disznó stb. Aztán megjelent az agresszorral, és mint egyboldog pár főzőcskéztek. Ez a menet lement kb. 5-6x négy hónap alatt.

Nekem az a véleményem, hogy aki hagyja ezt, az táptalajt ad a további eseteknek is.

2010. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

És te hogy jellemeznéd azt a nőt aki szándékosan addig szekálja a férjét, amíg egyszerűen kikészíti idegileg és kiváltja belőle az indulatokat? :) na ugye... Ez kétoldalú dolog, tehát nem lehet rá válaszolni.

Van ám különbség áldozat és "áldozat" között.

2010. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

23:11 vagyok

Az igaz, hogy áldozat és álodzat között van különbség...A fentebb említett lakótársnőm imádott "rbiskedni", és még a rezsi pénzből is lenyúlt egy jó adagot. Tehát, már bocs, de ő megérdemelte:S

2010. máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

okot bármire lehet találni!

és pont a pofozkodósok és ordibálók szoktak mindenre egy rohadt jó okot találni...:D


én vallom, hogy emberek vagyunk, nem állatok! így kontrollálni is tudnunk kell magunkat.

teljes mértékben intelligencia kérdése úgy gondolom és ezt is tapasztaltam eddig.

2010. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Így van. Az éremnek baromira két oldala van.

Aki rendszeresen veri a feleségét, az jellemtelen, szar alak.

Akinek a felesége pocsék természettel kikényszeríti, hogy egyszer megüsse, hogy aztán magát állíthassa be áldozatnak, az szimplán kétségbeesett lehet.

2010. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%

"én vallom, hogy emberek vagyunk, nem állatok! így kontrollálni is tudnunk kell magunkat.

teljes mértékben intelligencia kérdése úgy gondolom és ezt is tapasztaltam eddig."


Akkor elég sokat kell még tanulnod az emberi természetről. Olvass szakkönyveket

2010. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan vagy érzelmileg éretlen.
2010. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!