Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ennyire...

Mért van az, hogy ennyire pénzéhes vagyok?

Figyelt kérdés

Meg van mindenem, nem is vagyunk szegények, a szüleim ketten együtt 300 ezer körül keresnek. De nekem ez sem elég! Folyton csak követelek, ha vkinek több pénze van mint nekem egyből irigy leszek, rosszul leszek, kellemetlenül érzem magamat.. Ha vkinek több ruhája, vagy cucca van, akkor nekem másnap el kell mennem és még többet venni. Ha hónap végén alig van pénzünk, akkor sírok, hisztizek, boldogtalan vagyok. Az életbe egyedül a pénz boldogít, ha elkölthetem, vagy ha látom, hoyg az emberek összevesznek, engem jobban szeretnek vkinél, én vagyok a középpontban, a pasik megnéznek, vki nagyon elcseszte az életét.. kb ennyi boldogít engem. Azt hiszem nem szeretek senkit, csak anyukámat, aki mindig mindenbe támogat és nem csak anyagilag, meg 1 bnőmet, aki nagyon szép, és milliomos. Pedig rengeteg bnőm van, (20kb) és emellett sok haverom. De még se tudom szeretni őket. A mostani pasimmal is csak a pénzért vagyok, nem szeretem. 2 éve nagyon szerelmes voltam, és a mai napig is őt szeretem, pedig a srác nagyon durva volt velem, megalázott, vert, stb.. Szerintem én nem leszek soha boldog az életben. Szerintetek van esélyem a boldogságra? Miért lettem ilyen? Nem erre neveltek! Azt hiszem soha nem leszek boldog, csak ha káröröm ér, vagy dicsérnek, vagy rengeteg pénzem lesz.

15/L


2011. máj. 14. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
6%
Pffff...nagyon hasonlítok rád:S
2011. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
7%

Persze nem mindenben

-előző-

2011. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
91%

mert egy majom vagy de tudod ha a majom selyembe öltözik is majom marad

21/N

2011. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
94%
Mert el vagy kényeztetve.
2011. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:
1. akk beszélgethetnénk! :)
2011. máj. 14. 13:39
 6/81 anonim ***** válasza:
35%
Én is ilyen vagyok, csak mi nem vagyunk annyira gazdagok, és nincsenek milliomos barátnőim. De most is egy olyan sráccal járok, aki sznob dolgokat csinál, divattervezőnek készül. Nekem ez így jó, te inkább annyiban változz meg, hogy add lejjebb az igényeidet egy kicsit.
2011. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
13:37 ne itélkezz már! Biztos te tökéletes vagy mindenben.. És ne mondd már, h neked nem számit semmit se a pénz, mert pénz nélkül nincs élet!
2011. máj. 14. 13:40
 8/81 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok elkényeztetve, mert a szüleim elhagytak még gyerekkoromba, 6 évesen, arról nem tehetek, hogy job módú nevelőszüleim vannak. de igy sincs elég pénzünk..:S
2011. máj. 14. 13:41
 9/81 anonim ***** válasza:
ismerős..
2011. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:
13:39 : De mért kéne megváltoznom? Nekem így jó az életem.:D De tényleg nem leszek boldog?:(
2011. máj. 14. 13:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!