Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elvigyem a páromat...

Szerintetek elvigyem a páromat a szülei sírjához? Azért nem jut neki ilyen eszébe hogy, elmenni a szülei sírjához mert nagyon rosszul áll most anyagilag és, az oda út nem lenne olcsó mert majdnem 3órás az út és, vonattal kell menni.

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen,ha egyébként is szoktatok menni,akkor menjetek,majd máskor meg ő áll jobban, ő fizet.
2011. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
76%
Szerintem ez egy szép gesztus lenne tőled, de előtte feltétlen beszéld meg vele, nehogy megsértődjön....
2011. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Igen szerintem is jó ötlet ha amúgy el akarna menni. Kérdezd meg tőle hogy szeretné e és tudjátok be Mikulás ajándéknak :D
2011. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem pedig hagyd meg neki, hogy ő döntse el, hogy akar-e meni a szülei sírjához vagy sem.


De mindenképpen beszélj vele, ne dönts egyedül abban a dolgoban, ami nem a te jogod, hanem az övé - az ő szülei voltak, nem a tieid. Ő tudja, hogy mit érzett irántuk. A szegénység csak ürügy. Egyébként nem szükséges elmenni senki sírjához, éppen elég, ha otthon gyújt egy megemlékező mécsest vagy gyertyát.

2011. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem kérdés!Vidd el a párod!
2011. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

8.34

Mikulás ajándéknak te ostoba paraszt? az elhunyt szülei sírjáról van szó te sz@r...

2011. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szerette őket. És nem ürüdj. Már 2x is voltunk ott. És csak azért ilyen kevésszer mert nagyon nincs közel budapesthez. De szerintem ha nem lenne ilyen messze akkor többször is menne. Köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 28. 09:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nehez lehet a parodnak, t ehat ha igenyet erzi, hogy elmenjen, akkor menjetek el, de ezen a szokasan lehetne valtoztatni is, hogy otthon gyujt gyertyat pl., de ehhez kell, hogy a parod dontson, es valtoztasson.
2011. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp vidd el, ez egy nagyon rendes dolog tőled biztos értékelni fogja.
2011. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen,ez nagyon rendes töled!

Èn sem tudok apukám sírjához elmenni,külföldön élek,nagyon rossz érzés.

2011. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!