Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos ügy, most hogyan viselke...

Kínos ügy, most hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Igazából munkahelyi probléma, de ide írtam, hátha kapok értelmes válaszokat(is).

A sztori a következő: 23éves lány vagyok, korábban kissé belezúgtam egy munkatársamba, olyan 40 körüli, családos ember, tehát számomra tabu volt minden tekintetben. Igazából csak amolyan fellángolás volt, egy- két hétig tartott. Én semmiféle "olyan" jelzést nem adtam felé, igyekeztem elkerülni, ha csak lehetett, de ha nem lehetett, akkor ugyanúgy viselkedtem vele, mint bárki mással, szóval poénkodtam, mosolyogtam, stb. A múlt héten úgy alakult, hogy valamit közösen kellett elintéznünk, és amikor már mindenki elment, behívott az irodájába, hogy intézzük el. Amikor végeztünk, letámadott, elkezdett taperolni meg simogatni. Valahogy levakartam magamról és elhagytam a helyszínt, de most nem tudom, hogy viselkedjek vele, mert ha úgy viselkedek, mint azelőtt, mintha semmi sem lett volna, akkor esetleg azt hinné, hogy csak kéretem magam, ha pedig ridegen viszonyulok hozzá, akkor "csakazértis" alapon ki tudja, mit fog csinálni. Elkerülni nem nagyon tudom, mert együtt dolgozunk, szólni nem szólok senkinek, mert úgyse hinnék el... Mit csináljak?


2011. máj. 14. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha családos ember létére hajlandó viszonyt folytatni egy másik nővel, akkor az megteszi majd veled is, ha netán összejönnétek. Állandóan féltékeny lennél, mert tudod, hogy már megtette, tehát te is úgy járhatsz bármikor. Ha tehát kicsit is komolyan gondolod, akkor ez legyen előtted.
2011. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahol lehet kerüld el, többé ne maradj vele kettesben, ha meg nem elkerülhetü, akkor legalább a telefonodra vedd fel - akkor van bizonyítékod, utána meg legalább is a munkatársaknak mondd el. Lehet, hogy már más is járt igy vele, csak senkie sem meri elmondani.
2011. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem akarok tőle semmit sem, hiszen családja van, nem vagyok az a fajta, aki beéri a második hellyel ;) De ő akart tőlem, ez most már nyilvánvaló, és hát kicsit agresszíven mutatta ki, ezért tartok tőle picit, mert mit tudom én mire képes... remélem, nem kell vele egyedül egy légtérbe maradjak többet
2011. máj. 14. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Feljelentés. És ne te érezd kínosan magad!
2011. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld közölni vele valahogyan, hogy a te értékrendedbe nem fér bele ez a dolog, és ezentúl koncentráljon szigorúan munkakapcsolatra - mint ahogyan te is teszed - ellenkező esetben kénytelen leszel nagyobb nyilvánosságot kavarni az ügy körül: zaklatás, feljelentés, főnök és feleség bevonása, stb.
2011. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy mivel ez zaklatás, tehát feljelentést von maga után, nem pedig hogy te zaklasd őt..:)
2011. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mekkora patkány pasi.... Mond neki, hogy a barátod beveri a képét, ha mégegyszer próbálkozik. Nem baj, ha nincs barátod, úgysem tudja ellenőrizni.
2011. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ridegen, amíg nem ért belőle, aztán vissza a régi normál kerékvágásba.
2011. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én a helyedben otthagynám a munkahelyemet.

inkább minthogy zaklasson

fiatal csinos lány vagy ő meg egy " vén szar " :D

ha maradsz nem fog rólad leszállni.

sőt lehet hogy még ő fog vádolni téged vmivel.


vigyázz magadra. lépj le !!

24 / l

2011. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Katalin02 ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy te nem akarsz semmit tőlle és hagyjon békén mert ha a felesége netán megtudná nem esne jól neki erre sztem abbahagyja ha nem akar elválni és utánna kicsit távolságtartóan majd kialakul.
2011. máj. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!