Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma össze fogok futni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma össze fogok futni a volt barátnőmmel egy szórakozóhelyen, akit még szeretek. De nagyon. Neki valószínűleg már pasija van, hogyan viselkedjek? Ne is vegyek róla/róluk tudomást? El akarom kerülni a kínos szituációt.

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a párjával lesz ott?
2009. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszönj neki,és ennyi!:)

És viselkedj természetesen

2009. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj oda vagy menj oda egy bombajó nővel és éld az életed!
2009. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

próbálj meg természetes lenni, ha szereted még, akkor úgyis látni fogja rajtad., és ez nem bűn. De ha neked nem jó akkor ne maradj ott, ne fájdítsd a szíved. Mindettől függetlenül egy két mondat belefér, persze csak ha akarod.

Fel a fejjel :)

2009. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

baseball ütő, vipera, boxer?

Ez a lehetőségek tárháza, ha rám halgatsz akkor neked biztos nem lessz kínos a szitu.

2009. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ott lesz-e a pasija (ha van)...

És, ha csak a barátnőivel lesz ott? :P

Annyira nem tudom, igazából még remélek, bár mindenki szerint felesleges...

2009. jún. 29. 19:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Szemezzetek. Nézz a szemébe, ne zavarjon ha észreveszi, csak mosolyogj neki. Nehogy bámuld s mikor feléd néz akkor hamar elkapod a fejed. Te vedd le utoljára a szemed róla. S ha már megvan a szemkontaktus és egyedül van odamehetsz egy itallal üdvözölni. De várd ki, hogy egyedül legyen, mert ha a bnőivel akkor nem fog teljesen rád figyelni.
2009. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Túl leszel rajta. ha a sors is úgy akarja még együtt lehettek. De ha ez egy lezárt érzelem részéről, akkor fogadd el :)

27/L

2009. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2009. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A legegyszerűbb megoldás: elkerültem, mert inkább nem akartam látni, ha mással van :( Azért köszi a tippeket...
2009. jún. 30. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!