Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszkorotokban szöktetek el...

Kamaszkorotokban szöktetek el bulizni, nyaralni stb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem elszöktem mondjuk.csak azt mondtam otthon,hogy az egyik barátnőmnél alszom és úgy mentünk discóba
2011. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy egy egész nyarat a közeli tó partján sátoroztuk végig.Mondjuk engem szinte az utca nevelt, soha nem kérdezték otthon, hogy hova megyek, vagy mikor jövök.14-15 éves lehettem.És voltak stoppolós nyaralások, éjszakai fürdők a Balcsin, kempingek, discók, de jó is visszaemlékezni rá:)
2011. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,volt elszökés és "álottalvós" program is.Utólag,felnőtt fejjel...nem nagyon voltam komplett. :)
2011. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igeeeen.Mondjuk a lányaim remélem nem olvassák.De csak olyan,hogy elmentem barátnőzni,és a balcsin kötöttem ki haverokkal.De csak pár órát.Hozzáteszem 200km re van tőlünk a Balaton.:D
2011. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem unalmas tini korom volt. :D

21/L

2011. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem szöktem el csak néha hazudtam kicsit,azt mondtam a barátnőm születésnapjára megyek és ott alszom de ez nem így volt,a barátommal mentem buliba és nála aludtam,ekkor 17voltam és a mai napig nem tudja,hogy hazudtam!

21/N

2011. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

bulizni, szilveszterezni az ország másik végébe, úgy hogy anyum azt hitte, h valahol Bp egyik távolabbi kerületében vagyok. koncertre is szöktem. az volt a ciki, h tudta, h oda megyek, értem jött, és hazacipelt :D


aztán pont emiatt sikerült vele kiegyeznem, hogy a kedvenc bandám havi 2 koncertjére elmehessek. az egyetlen baja az volt, h kedd esténként tartották. megígértem, h javítok a tanulásban. javítottam és mehettem. :D

2011. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem. De mondjuk nem is volt túl sok barátom.
2011. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindig sunyiban jöttem fel Hyperspace-re Pestre, anyám mindig csak vasárnap amikor hazaértem tudta meg :D
2011. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Elszökés kifejezetten nem volt, legfeljebb nem ott kötöttünk ki ahova indultunk, vagyis a szülők mégsem tudták hol vagyunk pontosan. Illetve ilyen "ottalvós bulik" voltak.

Hosszabb nyaralásról viszont mindig tudtak.

2011. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!