Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szöktetek már el otthonról?...

Szöktetek már el otthonról? Ha igen hova mentetek, hogy mentetek haza, ki vitt haza, mennyi idő után, és miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 14:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Elszöktem egyszere gy vezsekedés után,éjszaka vmikor 11 körül...elmentem sétálni körbejártam a várost.Másnap délig nem mentem haza és addig anyuék vagy ezerszer hívtak telefonon aztán kikapcsoltam..még a rokonokat meg abnőimet is felhívták-.-

aztán hazamnetem...hát...örültek is h hazajöttem de írtó dühösek voltak..de jó volt elmenni

2010. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Igen, négyévesen a cipőboltba a húgomnak cipőt venni, mert előző nap már néztük, csak anyukám sóhajtott egyet, hogy drága és nem vette meg.

Másnap hajnalban felkeltem és lementem a boltba. Megfogtam a cipőt és elkezdtem gondolkozni, hogy most akkor mit is csináljak. Ez elég sokáig tarthatott, mert az eladóknak feltűnt, hogy ott ül egyedül egy kislány.

Nem emlékszem, hogy ők próbáltak volna-e kihúzni valamit belőlem, de végül a rendőröket hívták ki. A címünket persze nem tudtam, csak azt, hogy a szürke tojástól már hazatalálok. A rendőrök addig vittek erre-arra a városban, amíg meg nem lett a szürke tojás (egy ház falán egy ovális szürke díszizé), ahonnan hamar otthon voltunk. Anyukám állítólag előtte már kábé az öngyilkosságon gondolkozott (első gyereke vagyok), annyira kétségbeesett.

2010. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És hol voltál addig?:)
2010. máj. 22. 14:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 6 évesen elszöktem otthonról, a mamámhoz:)) Nem volt otthon én meg megvártam a lépcsőn, kb 1-2 órát ülhetem ott, aztán jött mama és azonnal haza vitt.:-))de rég volt:)
2010. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 eszo ***** válasza:
100%

ha ilyet fontolgatsz a fejedben, akkor nagyon gyorsan tegyél le róla!

Nekem a húgom lépett le 14 évesen..iszonyú volt..

felment pestre ( 120 km tőlünk )..semmit nem tudtunk róla..telóját kikapcsolta.


kapott egy 2-es a suliban. 8-as volt,és anyuék mindig próbálták révenni, hogy jól tanuljom, mert ugye jön a középsuli..


Ő meg beijjedt a 2-es miatt és felszállt egy vonatra..


Végül az osztálytársától tudtuk meg de csak este, hogy hova ment..

Az éjszaka közepén elindultak anyámék keresni+rendőrség..gondolhatod!

Nem voltunk azok a példamutató testvérek, de akkor az egész éjszakát végigbőgtük a másik hugommal.. :-(( + akkor volt 2 éves az öcsénk..aki ebből mit sem értett..


Nem találták..aztán másnap este jelentkezett egy néni, hogy a tesóm nem akar velünk beszélni, de nyugodjunk meg nála van..semmi baja..majd 1-2 nap múlva hazajön..


Persze magyarázd meg ezt egy szülőnek!

Lenyomozták a rendőrök, és elhozták..

Mivel ő meg fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz, így bevitték a pszichiátriára. pfu..nagyon durva napok voltak azok..

Anyuék csak saját felelősségre hozhatták végre haza..


Azt mondta az a dilinyós, hogy nem gondolta,hogy ő ennyit számít a családban és hogy így szeretjük.

Szerintem örökre megbánta a tettét!


Még a csellengők is csinált vele riportot..


Úgyhogy, aki ilyet akar tenni..az ne csinálja!!!

Örök sebhely az életén!!és a miénken is!!


Minden problémát meg lehet beszélni!!!!

2010. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem akarok szökni, csak kiváncsi voltam!
2010. máj. 22. 15:13
 7/14 anonim válasza:
100%
Én még nem szöktem meg, de körülbelül már 17 éves korom óta gyűjtök egy garzonlakásra valahol, ahol senki se fog megtalálni.
2010. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj...


4 évesen elszöktem otthonról, mert apám sebesre rugdosott, mert egy kindertojást elloptam a boltból. (Zsebre tettem, és nem fizettük ki)em tudtam, hogy nem szabad. Tulajdonképpen nem tervszerű szökés volt, csak féltem, és leszaladtam a lépcsőn mikor befeküdt tévézni. Nem mertem messzire menni, a lépcső alatt kuksoltam a lépcsőházban (panel) Egy szomszéd néni talált meg, aki hazavitt őhozzájuk, míg anyám meg nem jött, akkor hazavitt, anyámtól is kaptam pár fülest. Ez volt az első.


7 évesen elváltak a szüleim és apámhoz kerültem, de apámat utáltam, mert mindig megvert elindultam gyalog Pestre anyámhoz (Nyírségből) Rendőrautóval kaptak el, aztán ahogy látleletet készítettek, meg a beszámolóim alapján, elvettek apámtól, de anyám rokonai nem engedtek oda, mert azt mondták, anyám nem él olyan körülmények közt, hogy én ott lehetek. Aztán intézetben laktam.


Onnan is megszöktem egyszer, akkor 10 éves voltam, és elszöktünk még három fiúval, mert szülőket akartunk magunknak keresni. Aztán visszavittek minket.


22/f

2010. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még nem, de különóráról már igen :D
2010. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szegény 15:34 es.. :(

én is szöktem el. apám agresszív volt és egyszer mikor anyám nem volt otthon egy fiuhaverom ottvolt nálunk,apám valamiért elkezdett cirkuszolni és egy szál papucsbn minden nélkül jöttem el. barátnőmhöz mentem a szomszéd utcába,csak az apja volt otthon ő megengedte hogy telefonáljak és nagyapám 10 perc múlva értünk jött és a srácot hazafele kiraktuk ahol lakott,engem meg hozzájuk vitt,öcsém akkor már ottvolt. anyám hétfőn jött haza és kb fél évre rá elköltöztünk 260kmre.

17L

2010. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!