Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a szüleim, hogy...

Miért mondják a szüleim, hogy nincs pénzünk arra, hogy nekem vegyenek valamit?

Figyelt kérdés

Apukám baromira skót, ha elszakad a nadrágon akkor is szinte hisztizik, hogy újat kell venni... Sosem volt pl márkás cipőm, nem merek egyszerűen kérni.

Alapdolgok miatt is kiakad, pl a samponom 1000 Ft-ba kerül, és még így is hígítom, hogy minél tovább kitartson, mert ezért is hisztizik... Akkor is kiakad, amikor pl tampont veszek.(pedig még kedvezménye is van a boltban)


Most láttam 1 tök jó telefont, csak megemlítettem, hogy jól néz ki, erre egész nap azon volt kiakadva, meg elmondta vagy 100x, hogy nekem sosem lesz olyanom...


Nem értem, miért ilyen.. Amúgy amikor kandallót csináltatott, akkor a legdrágábbat vette meg..


Akkor nekem miért kell könyörögni egy nadrág vagy bármi miatt?


16/L


2011. máj. 15. 11:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
41%
nem értem miért vállal gyereket, ha mindenért így hisztizik.
2011. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszi, de legfőképpen megoldásokat várnék.. Hogyan kezeljem, stb
2011. máj. 15. 11:47
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
figyi. lehet, hogy fiatalon ő is nemkapott meg sokáig sokmindent. és mikor dolgozik az ember akkor meg spórol, és lehet fukarnak tűnik, de csak tudatalatt benne van az, ha "megint nem lesz, jelenben meg elkölti nem fontos dolgokra" én is ilyen vagyok, spórolok. elhiszem, hogy vannak igényeid, de minek márkás cucc? de most komolyan. Sose vezéreljen az, hogy a másiknak mi van neked is az kell. attól úgysem tekintenek jobbnak, csak majmolásnak fogják venni úgyis.
2011. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
3%
mert egy zsugori majom.remélem nincs testvéred.ha ilyen,akkor költse gyógyszerre a pénzét.
2011. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem vágyok drága cuccokra, ez csak példa volt. Másoknak megveszik, nekem nem, és nem értem, miért?!
2011. máj. 15. 11:48
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

Talán azért, mert másra kell a pénz. Pl. a kandallóra...

Ha lesz saját kereseted, azt veszel belőle, amit akarsz (pardon: amire elég lesz).

Mellesleg, nekem sem volt soha márkás cipőm, se minden hónapban új telefonom, valami csoda folytán mégis élek..

2011. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
nem tudnál diákmunkát vállalni,hogy lássa,nem vagy egy elveszett ember.de akkor sem értem,hogy a saját gyermekének miért nem elégiti ki az igényeit.kérdezz rá nála,hogy miért csinálja ezt veled?vagy anyuddal nem tudnátok fű alatt intézni a dolgokat,hogy a kedves papa ne tudjon róla?
2011. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
figyi. gondolom van most telód. minek majmolni a többieket? én dolgozok, mégis négy éve ugyanaz van. egy átlag ember a funkciókat úgysem használja ki az ujjakon. Másnak meg mások a szülei, lehet tudják őt fűzni a gyerekei, stb stb
2011. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Jaj most nemár a konkrét példáimat nézzétek.. A lényegre reagáljátok, ne pont a telefonra vagy mit írtam...
2011. máj. 15. 11:53
 10/30 anonim ***** válasza:
9%

ez a természete. tesóm bádogos és a főnökei folyamatosan sírnak h nincs pénz nincs pénz. havi szinten keresnek 600-at mert jól megy a vállalkozás.


sztem kérj tőle pénzt és szokd meg a rinyálását. tudom irritáló viszont az emberi természettel sokmindent nemlehet kezdeni azért is mivel te vagy a gyerek.

2011. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!