Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladnátok a kényelmet a...

Feladnátok a kényelmet a nyugalomért?

Figyelt kérdés

Adott egy anya és a huszonéves lánya. Együtt élnek, nincsenek túl jó viszonyban, gyakran veszekednek.

Egy 120 nm-es szép családi házban élnek ketten, elegáns környéken.

A lány viszont csak nem régóta dolgozik, nincs sok félretett pénze, így egy pici szobát tudna csak kivenni és épp hogy telne ételre, ruhára. Semmi "luxus", extra kiadás nem férne bele.


Ti elköltöznétek ebben az esetben vagy maradnátok a kényelemben, úgy, hogy sok otthon a konfliktus?


2011. máj. 15. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én maradnék. De persze a többség menne.
2011. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem jönék ki az anyukámmal akkor elmennék,inkább a szabadság stb..mint a luxus.nem?!
2011. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet a házat kettéválasztani? Úgy értem, kialakíttattok benne két különálló, külön bejáratú lakást, és akkor nem kell neked sem világgá menned, ugyanakkor mégis csak el lennétek szeparálva.

Amúgy megértelek, mert én is hasonló helyzetben vagyok. Nálunk ugyan konfliktusok nincsenek, nagyon jól kijövök a szüleimmel, ugyanakkor folyamatosan ketyeg bennem az óra, hogy ideje lenne a saját lábamra állni és önállósodni. Csak hát annyira más 150ezer forintot zsebpénznek keresni, mint ebből lakást bérelni, rezsit fizetni, és még meg is élni. Nehéz döntés, na.

2011. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Doruss ***** válasza:
Hát, ha tényleg nagyon rossz a helyzet, én inkább elköltöznék. Nem lehet úgy élni, hogy folyton veszekedés van. Ha tényleg nem tudják megoldani veszekedés nélkül, akkor jobb a költözés.
2011. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti maradnék és megtanulnám kezelni a szitut.
2011. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nem lenne elköltözni, ha úgy semmije se lenne... Inkább megbeszélni anyukával a dolgokat, biztos neki sem öröm veszekedni.
2011. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!