Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Feladnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Feladnátok a munkát emiatt?

Figyelt kérdés

A volt párommal brutális volt a szakítás, ő nagyon haragszik, mert úgy képzeli még együtt voltunk, mikor én összejöttem mással. (közben 1 hónapja szakítottunk)

Együtt vezetünk egy labort, ketten egy cégnél. Félek vele kettesben maradni, akár meg is ölne, ha úgy fordulna az agya (legutóbb amikor találkoztunk megvert).

Elég fontos kapcsolatokat lehet ebben a melóban kiépíteni, ám fizetést nem kapunk érte még.


Ti kiugranátok ebből a melóból? Mert én komolyan elgondolkoztam rajta. Ha végzek a sulival úgyis elmegyek abból a városból, de addig is félek vele kettesben maradni. Ám azt sem akarom, hogy ő győzzön úgymond, mert mondta, hogy húzzak onnan, az az ő munkája, miközben egyenrangúak vagyunk.


Szerintetek?


2011. szept. 7. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Én simán. Utálok olyan helyen dolgozni, ahol a társaság miatt nem érzem jól magam.
2011. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnám fel a munkát.

Egyrészt megbeszélném a vadállattal, hogy ez egy munkahely, nem szimpátia alapon jártok be, moderálja magát, és ne feledje, hogy mindig vannak tanúk. CSAK munkatársak vagytok.

Az első alkalommal, amit felmerül bennem, hogy fenyegetően lépett fel, jelezném a felettesemnek.

Menjen el ő, vagy rúgják ki.

Ez nem egy takarítói állás, hogy sebaj, jövő héten találsz másikat.

2011. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A munka és a büszkeség szerintem nem tartozik a mártírhalálra méltó dolgok közé.
2011. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

megvert? látleletet fel kellett volna vetetni, hogy lássa, képes lennél feljelenteni...

amúgy melóhelyen nem bánthat, hacsak nem az isten háta mögött van az a labor...

2011. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Cyndel: mindent megtettem, amit írtál.
2011. szept. 8. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!