Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek az élettársatokn...

Bibi05 kérdése:

Megengednétek az élettársatoknak, hogy kulfoldre mennyen dolgozni, hogy a szulein segitsen?

Figyelt kérdés
Mennyi ido mulva mondanátok, hogy hagyja abba? ÉS hogyan probálnátok 3000 km-rol észhez tériteni, mert olyan, mint akinek kimosták az agyát
2011. máj. 16. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Én felnőtt embernek tartom,aki el tudja dönteni, hogy mit tegyen. Ha a szüleinek segítség kell, természetes,hogy segít.

Inkább azon gondolkodnék, hogy utánamegyek.

2011. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Meg, persze. De vagy együtt, vagy sehogy. Jóban, rosszban. Mennék vele.
2011. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Ha a szüleinek,akik felnevelték,szüksége van segítségre,akkor természetes,hogy segít. Addig,amíg szükség van rá. Nem kell észhez téríteni,mert helyesen gondolkodik.

Ha stabil a kapcsolatotok,akkor így is működik,esetleg te is kimehetsz utána.

Nem kell önzőnek lenni.

2011. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
nem értem miért baj ha vki segíteni akar a szülein? vagy manapság már ez is gáz? O: sztem neked is jól esne ha te lennél ilyen helyzetbe és a gyereked csakis miattad megy ki... sztem inkább értékelni kéne nem pedig piszkáéni miatta... vagy neked is jó lenne ha épp nincs sok pénzetek és a párod kimegy melózni külföldre h jobban éljetek... hidd el neki is sz.r gondolom, de MO-m nem mindenhol talál jó megélhetést... ezért tetszik nem tetszik egy bizonyos időre ki kell menni... 18L
2011. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Evvel nincs semmi baj, ha valaki segiteni akar, csak ha egyszer már segitett, kb 1 millával, amirol azt sem tudja, hogy hol van, majd hálábol kidobták otthonrol, most pedig ujra segit és nem ugy, ahogy elozoleg megbeszéltuk.

Mennék szivesen ytána, de engem nem engednek el a munkahelyemrol, spanyolban, o pedig németbe ment

2011. máj. 16. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt korábban kellett volna mondanod, így kicsit más.

Beszélni vele, ultimátum...nem tudom mi lenne jó...

2011. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, megérdemlik-e a szülők. Mert vannak akik szó szerint kiszipolyozzák a fiukat. Ebben az esetben azt mondanám menj, de vissza már ne gyere, köszike.
2011. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Én megmondom őszintén, ha önző dolog, ha nem, ha a párom ilyet csinálna, itt hagyna és kimenne külföldre, hogy a családján segítsen, szakítanék.

A távkapcsolat nem működik, maximum ideig-óráig. Előbb utóbb elmúlnak az érzelmek, vagy átalakulnak, és már nem fog hiányozni, nem fogom visszavárni. Akármekkora szerelem is, ezt nem tolerálnám.

2011. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nem érdemlik meg, 16 évesen már ausztriába dolgozott, hogy éhen ne halljanak, utána kidobták otthonrol. Sajnos mind a ketten szeretjuk egymást, de nagyon makacsak vagyunk, az ultimátum nem segit. Én Spanyolban keresek annyit, hogy ne kelljen dolgoznia, bár szeretne, de most elment németbe megint, hogy ismét sz+rból házat épitsen
2011. máj. 16. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Én engedném, ha segíteni akar menjen csak.Hazajön mondjuk 2 havonta, max másfél év szerintem, vagy 1, de ez helyzettől függ.Viszont a szülőknek biztos, hogy nem adnék pénzt a kezükbe.Mondják meg mire kell, és kifizetem nekik, én ezt tenném.Vagy ha építkeznek megvenném az anyagot, meg mindent kifizetnék a helyében, de biztos, hogy pénzt nem utalnék, nem adnék a kezükbe tanulva az előző esetből, akárki akár mit is mondd.

24L

2011. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!