Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti megengednétek a...

Szülők! Ti megengednétek a 23éves lányotok párjának, hogy egyedül maradjon a lakásban, egy órára? Már 1,5éve együtt vannak.

Figyelt kérdés
Mert én anyám nem engedi meg, mert azt mondja, hogy idegen. Még egy órára sem maradhat egyedül a lakásban, pedig vinni nem vinne el semmit és nem is kutakodna.
2011. szept. 30. 18:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Én megengedem, igaz, nem 23 éves a lányom, csak 18.
2011. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk is így állnak a páromhoz. 3 éve vagyunk együtt és azt mondják, hogy ő csak egy idegen, miért ragaszkodok hozzá, hiszen semmi közünk egymáshoz véleményük szerint.


Szóval nálunk nem engednék meg az tuti.


21/L

2011. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%

Lol... barátom szülei alig ismertek, mert keveset vagyunk ott, mégse volt ilyenből sose probléma, egyedül járok-kelek a házban és bizony voltam már egyedül is.

Fordítva nem volt még példa, de nem hiszem hogy szüleim gondot csinálnának ebből. :D

Lakótársaim meg már megszokták a dolgot teljesen. :D

Még ha alig lennétek együtt, megérteném, vagy ha lett volna probléma a gyerekkel, de így... fura.

2011. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Biztosan megengedném, de mi célból? Ha valami nyomós oka lenne, biztosan. Ha csak felmenne, úgy leheveredni, mondjuk, akkor nem.

Szóval a helyzet válogatja.

2011. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
NEM !!!
2011. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

1,5 év után mérne.

Az akit a lányom ennyi ideig szeret talán megbízható,ha meg nem akkor lerugom a fejét.

2011. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

18:42nek

Kérdezd meg a szüleidet,hogy ŐK mértnem idegenek egymásnak?

2011. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Én 22 vok és apám megengedné, sztem anyám is, de anyámékhoz nem megyünk ha nincs otthon, mert akkor minek??? Amikor apámnál nyaraltunk (amikor külföldön élt) még a féltett kocsiját is vezethette párom (mustang) meg minden, úh nem hiszem h ne hagyná egyedül egy óráig a lakásán...
2011. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

az én barátom van hogy itt alszik és nekem elöbb van sulim minthogy ő menne munkába akkor tovább alszik, mielött elmegy bezár, elötte reggelizik

mondjuk az én szüleim maximálisan megbíznak benne, családtagnak van nyílvánítva nálunk

19L 23F

2011. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

* ma 19:06


Szerinte mi nem illünk egymáshoz (azért mert neki nem tetszik külsőre, illetve azért mert nem keres havi 300 000 forintot csak 130 000-t), így nincs jövője a kapcsolatunknak, és amit ő mond az úgy van.


Szóval neki lehet akármit mondani, nem érdekli semmi csak amit ő gondol.. Így nem is vitatkozok vele, gondoljon amit akar, majd idővel rájön a dolgokra. :)

2011. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!