Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2éve van barátom, terjesztenek...

Zita56 kérdése:

2éve van barátom, terjesztenek rólam pl. megcsaltam enyelgek férfiakkal Felől tiszta a lelki ismeretem én nem csináltam ilyeneket. Régebben sok fiú haverom volt, de nem volt semmi köztünk. Rájuk miért féltékeny, amikor nem tartom velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A párom olyanokat megtiltott ne beszéljek férfiakkal még az osztálytársaimmal se. Most gondolkozási időt kért mind erre, de azt mondta ne reménykedjek ilyenekbe, hogy folytatjuk. De ő is szenved látszik rajta szeret és hiányzok neki. A szülei is beszélnek vele. De azt mondta ne hívogassam és hasonlók. Az anyukája tartja bennem a lelket, hogy minden jóra fordul. Sokat vitatkoztunk, mindig volt valami gond. DE tudja jól nekem nagyon fontos. Most mit csináljak? Hogy bizonyítsam be? Hogy szerezzem vissza? Lehet rá még esély? Én nagyon szeretem és ő a világon a legfontosabb. Megbántott le ribancozott, de azt is megbocsájtottam. Most mi lesz? Meg zsarolt ha rá nézzek másra, vagy beszélek más férfival szakít velem. És ezeket elviseltem. Most mérlegeli a dolgokat van rá lehetőség? És azt mondta ne reménykedjek de a szülei pont az ellenkezőét mondják. Mit csináljak?
2011. máj. 17. 16:44
1 2
 1/20 napietus ***** válasza:
88%
"A párom olyanokat megtiltott ne beszéljek férfiakkal még az osztálytársaimmal se." a pasid egy barom. örülj, hogy szabadulsz tőle, nehogy már még te akard visszakapni...ennyi erővel börtönbe is vonulhatnál...
2011. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Azt csinald, kedves, hogy hagyd beken. Ne csinalj semmit.

Ha o igy viselkedik veled es nem bizik benned, az a sajat problemaja. Nem hiszem, hogy szukseged van egy ilyen viselkedesre.

2011. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

ne is foglalkozz egy ilyen pasival...beléd tapos csak nem veszed észre, illetve látod, csak hagyod...

keress mást!

2011. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Valami erős dolog biztos történt még, amit nem írtál le ide.... Attól, hogy sok haverja van egy nőnek, a pasija nem ribancozza le, és nem szakít vele.
2011. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Neki te nem vagy más, mint egy csecse lábtörlő, egy pi.nával a közepén.

Te meg még örülsz is neki!


Egyszerűen nem értem az ilyeneket. Neked ennyire fontos, hogy megalázzanak, semmibe vegyenek, sokat veszekedjetek, cserébe ő nagy kegyesen belédadagolja isteni, felbecsülhetetlen testnedveit??


Te klinikai eset vagy, de komolyan!!!

2011. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Egyet értek az előzővel. Az üzenetben nem írtad le, hogy téged miért nevezett ribancnak, és hogy miért terjesztenek rólad negatív infókat. valami oka csak van: túl hivalkodóan öltözöl, flörtölsz, sokat jérsz bulizni- a pasid nélkül főleg-, feltűnősködsz, nagy a szád, féjszbúk majom vagy stb. Nem tudom, mi lehet a háttérben, de valami van, az tuti. Enélkül pedig ne is várj senkitől választ, ne vezesd félre a válaszolókat.
2011. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Mármint azzal értek egyet, aki előttem kettővel írt.
2011. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Mit csinálj? Olvass utána, mit jelent szeretni. Mert ez a pasi nem szeret téged, az 100%. Lehet, hogy szenved, mert elvették a játékát (ami te vagy), de szeretni nem szeret.
2011. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 napietus ***** válasza:
81%
van amelyik nemnormálisnak tényleg elég annyi, ha a barátnője más hímneműekkel is szóba áll, emellett szebb, mint egy bányrém és nem tölt a nap 24 órájából 24-et vele. az ilyenért meg nem kár...
2011. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 napietus ***** válasza:
*bányarém
2011. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!